0

WEEKENDOWY RAPORT MECZÓW I 13-15 PAŹDZIERNIK

WEEKENDOWY RAPORT MECZÓW I 13-15 PAŹDZIERNIK

Zabrze: E2 Orlik Grupa 4 13.10.2017r. 17:30 MKS II Zaborze - SKS Gwarek Zabrze 3:8 Zabrze: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2

0

V LMD1 I KS Sośnica Gliwice - SKS GWAREK ZABRZE 0:2

V LMD1 I KS Sośnica Gliwice - SKS GWAREK ZABRZE 0:2

Zabrze: V liga okręgowa D1 Młodzik 15.10.2017r. 10:00 KS Sośnica Gliwice - SKS GWAREK ZABRZE 0:2 BRAMKI: STASIAK, OCZKIEWICZ

0

IV LTrC2 I SKS GWAREK ZABRZE - LKS Naprzód...

IV LTrC2 I SKS GWAREK ZABRZE - LKS Naprzód Poniszowice 24:0

Zabrze: IV liga wojewódzka C2 Trampkarz 09.10.2017r 19:00 SKS GWAREK ZABRZE - LKS Naprzód Poniszowice 24:0

przejdź do kalendarium
0

PODSUMOWANIE WEEKENDU

PODSUMOWANIE WEEKENDU

III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy „Zabrze-Bytom” Gr 1 07.10.2017r 11:15 SKS GWAREK II ZABRZE – KS Ruch Radzionków 1:2 II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa Płn 07.10.2017r 09:00 SKS GWAREK ZABRZE - MKS Zaborze 1:4 I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

0

IV LOE2 I GKS PIAST II GLIWICE - SKS GWAREK ZABRZE 2:6

IV LOE2 I GKS PIAST II GLIWICE - SKS GWAREK ZABRZE 2:6

Zabrze: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 06.10.2017r. 17:45 GKS PIAST II GLIWICE - SKS GWAREK ZABRZE 2:6 BRAMKI: POŚPIECH X 2,SCHIE, BOŻEK, RYCHTA, STASIEWICZ SKŁAD: SYPNIEWSKI, WADAS, JAGIENIAK, NOWAK, ŚLĘZAK, POŚPIECH, STASIEWICZ, SCHIE, KISIEL, SZYMAŃSKI, RYCHTA

0

V LMD1 I MKS Zabrze – Kończyce - SKS GWAREK...

V LMD1 I MKS Zabrze – Kończyce - SKS GWAREK ZABRZE 2:1

Zabrze: V liga okręgowa D1 Młodzik 01.10.2017r. 10:00 MKS Zabrze – Kończyce - SKS GWAREK ZABRZE 2:1 BRAMKI: OCZKIEWICZ ASYSTY: SOLIK SKŁAD: SOLIK, STARZEC, SPRUTTA, DYCZEWSKI, SZYCHOWSKI, MIERZWA, DOMAGAŁA, DYMIŃSKI, OCZKIEWICZ GRALI RÓWNIEŻ: GALUS,...

0

F1 ŻAKI I LIGA ŻAKA

F1 ŻAKI I LIGA ŻAKA

Zabrze: Żaki F1 Gr 2 02.10.2017r. GOSPODARZ: SKS Gwarek Zabrze WYNIKI: SKS Gwarek Zabrze 0:2 Górnik III Zabrze SKS Gwarek Zabrze II 6:0 GSF Gliwice Górnik III Zabrze 4:0 GSF Gliwice SKS Gwarek Zabrze 4:3 SKS Gwarek Zabrze II SKS Gwarek Zabrze II 0:4 Górnik III...

0

ORLIK E1 I 1 MIEJSCE W TURNIEJU INTERMAG CUP 2017

ORLIK E1 I 1 MIEJSCE W TURNIEJU INTERMAG CUP 2017

INTERMAG CUP 2017 ROCZNIK 2007 TERMIN: 01.10.2017 MIEJSCE: OSIEK/OLKUSZ SKŁAD : BARTEK SYPNIEWSKI, MACIEK WADAS, KAROL JAGIENIAK, OSKAR BOŻEK, DOMINIK SZYMAŃSKI, OKTAWIAN STASIEWICZ, KUBA NOWAK, WIKTOR SCHE, BARTEK ŚLĘZAK, BARTEK STROKOSZ, KACPER POSPIECH, SZYMON GRIEGER.

0

ORLIK E1 I GÓRNIK ZABRZE - SKS GWAREK ZABRZE 3:3

ORLIK E1 I GÓRNIK ZABRZE - SKS GWAREK ZABRZE 3:3

Zabrze: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 29.09.2017r. 17:00 GÓRNIK ZABRZE - SKS GWAREK ZABRZE 3:3 BRAMKI: BOŻEK, KISIEL, JAGIENIAK SKŁAD: SYPNIEWSKI, WADAS, JAGIENIAK, NOWAK, ŚLĘZAK, POŚPIECH, STASIEWICZ, SCHIE, KISIEL, SZYMAŃSKI TRENER: Łukasz Porada

Wspierają nas

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij