0

IVLMD1 I GKS PIAST II GLIWICE - SKS GWAREK ZABRZE 1-3

IVLMD1 I GKS PIAST II GLIWICE - SKS GWAREK ZABRZE 1-3

U-13 Zabrze: IV liga okręgowa D1 Młodzik (2004) 26.09.2016r. 16:30 GKS PIAST II GLIWICE - SKS GWAREK ZABRZE 1:3 BRAMKI: SZYMON...

0

IILJS I SKS GWAREK ZABRZE - GKS GIEKSA I KATOWICE...

IILJS I SKS GWAREK ZABRZE - GKS GIEKSA I KATOWICE S.A. 0:0

U-19 II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1 (1998) 25.09.2016r. 14:30 SKS GWAREK ZABRZE - GKS GIEKSA I KATOWICE S.A. 0:0 BRAMKI:

0

IIILJM I SKS GWAREK II ZABRZE - KS KORONA...

IIILJM I SKS GWAREK II ZABRZE - KS KORONA BARGŁÓWKA 9:1

U-16 III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Bytom-Zabrze - jesień" Grupa 1 (2001) 25.09.2016r. 12:30 SKS GWAREK II ZABRZE - KS KORONA...

przejdź do kalendarium
0

IILTrC1 I SKS GWAREK ZABRZE -MKS ZABORZE 3-0

IILTrC1 I SKS GWAREK ZABRZE -MKS ZABORZE 3-0

U-15 - II liga wojewódzka C1 Trampkarz "jesień" Grupa Płn. (2002) 25.09.2016r. 10:00 SKS GWWAEK ZABRZE - MKS ZABORZE 3:0 BRAMKI: 1:0 DAMIAN ORLIK 2:0 ADRIAN JĘDRZEJ 3:0 KAMIL KOMANDERA SKŁAD: MARCEL GRUNER, ŁUKASZ GOŁASZEWSKI, KSAWERY MAZURKIEWICZ, WOJCIECH...

0

ZABRZE ŻAKI F-1

ZABRZE ŻAKI F-1

U-9 Zabrze: F1 Żaki (2008) 24.09.2016r 10:00 GOSPODARZ: SKS GWAREK ZABRZE MECZE: GWAREK I ZABRZE - GÓRNIK II ZABRZE 0-5 GWRAEK II ZABRZE - GÓRNIK III ZABRZE 5-1 BRAMKI: NOWOWIEJSKI-2, MACIEJEWSKI-2, RYCHTA ASYSTY: SMAGA-2, GACKA, MENDOCHA GWAREK I ZABRZE - GÓRNIK...

0

ILJM I SKS GWAREK ZABRZE - UKS RUCH CHORZÓW 7-0

ILJM I SKS GWAREK ZABRZE - UKS RUCH CHORZÓW 7-0

U17- I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy - jesień (2000) 24.09.2016r. 13:30 SKS GWWAEK ZABRZE - UKS RUCH CHORZÓW 7-0 BRAMKI: 4` 1:0 DOMINIK SKIBA 9` 2:0 DOMINIK SKIBA 17` 3:0 SERGIUSZ BROSZCZYK 36` 4:0 DOMINIK SKIBA 49` 5:0 DOMINIK SKIBA 54` 6:0 ADAM ŁUKOWSKI

0

A-KLASA I SKS GWAREK ZABRZE - LKS ZRYW RADONIA 4-2

A-KLASA I SKS GWAREK ZABRZE - LKS ZRYW RADONIA 4-2

Seniorzy A-klasa 24.09.2016r. 16:00 SKS GWWAEK ZABRZE - LKS ZRYW RADONIA 4-2 BRAMKI: 17` 1:1 DAMIAN BUZAŁA 27` 2:1 OSKAR SZCZUREK 32` 3:1 DAMIAN BUZAŁA 68` 4:1 DAMIAN BUZAŁA SKŁAD: JAKUB WŁOCZYK, ADAM MĘCIK, MATEUSZ LECHOWICZ, JAKUB MIKOŁAJCZYK (58` KWIĘDACZ...

0

CLJ I SKS GWAREK ZABRZE - ARKA GDYNIA 0-1

CLJ I SKS GWAREK ZABRZE - ARKA GDYNIA 0-1

U-19 Centralna Liga Juniorów "grupa zachodznia"(1998) 24.09.2016r 11:00 SKS GWAREK ZABRZE - ARKA GDYNIA 0-1 BRAMKI: SKŁAD: MIKOŁAJ POLOCZEK,JAKUB BELICA, ADRIAN GRYSZKIEWICZ, WOJCIECH HAJDA DARIUSZ KAMIŃSKI, JAKUB PILCH DAWID PIWKO, FILIP POKLEK, DOMINIK STRĄCZEK, DAWID...

0

IIILTrC2 I SKS GWAREK ZABRZE - MSPN GÓRNIK ZABRZE 5:2

IIILTrC2 I  SKS GWAREK ZABRZE - MSPN GÓRNIK ZABRZE 5:2

U-14 III liga wojewódzka C2 Trampkarz "Zabrze-Bytom" Grupa 1 (2003) 23.09.2016r. 18:30 SKS GWAREK ZABRZE - MSPN GÓRNIK ZABRZE 5:2 BRAMKI: 18` 1:0 ROBERT SALAMON 32` 2:0 REMIGIUSZ FLASZ 52` 3:1 REMIGIUSZ FLASZ 67` 4:1 MARCIN PALKA 69` 5:2 MAKSYMILIAN GRUSZCZYŃSKI

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij