Partnerzy

Gwarek vs APG Gliwice 4-2

IV liga wojewódzka B1 Gwarek vs APG Gliwice 4-2 Strzelili bramki: Marzec Lewandowicz Dolezych Obiecujący początek meczu, szybko strzelona bramka jest konsekwencją dużego animuszu z jakim wychodzimy na lidera. Niestety później dopada nas niemoc, przeciwnik wychodzi na prowadzenie 2-1. W drugiej połowie nie wykorzystujemy rzutu karnego i dobitki. To był moment który pokazał ze zawodnicy […]

GWAREK vs Górnik Zabrze 1-1 (1-0)

I liga Junior Młodszy B1 GWAREK vs Górnik Zabrze 1-1 (1-0) Strzelił bramkę: Piernikarczyk Wielką szkoda, że nie udało się wygrać kolejnego meczu u siebie. Po dobrej pierwszej połowie gdzie obejmujemy prowadzenie w drugiej było sporo nerwowości. Ostatecznie niestety tylko remisujemy z derbowym rywalem po straconej bramce w doliczonym czasie gry.