E1 ORLIK I GWARKA ZABRZE w najbliższy weekend  na międzynarodowym turnieju PROVINZAL CUP :

Jeśli ktoś z Państwa się zastanawia gdzie na świecie rozgrywany jest największy turniej w piłkę nożną dla młodych zawodników i jaki zespół weźmie w nim udział to odpowiedź znajdą Państwo właśnie w tej zapowiedzi! PROVINZAL CUP U-11 w którym weźmie udział ponad 230 zespołów z całego świata, gdzie będzie rywalizować ponad 3000 zawodników udział swój ma zagwarantowany nasz zespół Gwarka Zabrze 2007! W tym turnieju oprócz naszego zespołu zagrają takie znane marki jak: Manchester City, PSV Eindhoven, FC Everton, Borussia Dortmund, Besiktas Stambuł, West Ham United, Zenit Saint Petersburg, Juventus Turyn, FSV Mainz, PAOK Saloniki i wiele innych światowych drużyn na które zabrakłoby nam czasu aby wszystkie wypisać.

Dla Gwarka Zabrze 2007 to olbrzymi bagaż doświadczeń, gry na wysokim poziomie oraz przede wszystkim nauki, aby systematycznie rozwijać się krok po kroku do przodu. O poziom turnieju możemy być spokojni, takie zawody to olbrzymie wydarzenie dla klubu. Aby zagrać w turnieju pokonujemy w jedną stronę blisko 1000km (Dusseldorf). Wyruszamy już w ten piątek o godzinie 7:00 z Zabrza a wracamy we wczesnych godzinach porannych w poniedziałek. Dziękujemy serdecznie już teraz firmie POWEN Zabrze która znacznie wsparła nasz wyjazd finansowo!

Specjalnie na wyjazd przygotowaliśmy również koszulki z napisem WeAreATeam! Każdy zawodnik uczestniczący w wyjeździe otrzymał koszulkę widoczną na zdjęciu. Hasło WeAreTeam na pewno zagości w roczniku 2007 na długo i będzie zawsze nam towarzyszyć! Bardzo dziękujemy osobie, która te koszulki kupiła wszystkim zawodnikom, ale imienia i nazwiska nie chce ujawniać. Trzymajcie kciuki! Gwarek Zabrze 2007 trafił do grupy nr 27 i zagra pierwszego dnia z: FSV Mainz, 1. FC Wulfrath, FC Wuppertaler SV, TSV Milbertshofen.

Kadra GWARKA ZABRZE 2007 na PROVINZAL CUP :

Bartosz Sypniewski, Maciej Wadas – Karol Jagieniak, Jakub Nowak, Dominik Szymański, Bartosz Ślęzak, Kacper Pośpiech, Oskar Bożek, Oktawian Stasiewicz, Fabian Szkodny, Bartosz Strokosz, Maxymilian Rychta, Wiktor Schie, Tymek Kisiel.

Trener: Łukasz Porada