Kolejny wychowanek SKS GWAREK Zabrze Mistrzem Polski U-19

Jakub KAWECKI /2002/ piłkarską przygodę z piłką rozpoczął 23 kwietnia 2010r. w SKS GWAREK Zabrze pod kierunkiem trenerów: Jana BANASIA i Wojciecha BIELI. Następnie Roberta PIWKO i Jacka CIEKOTA. Ze względu na różnice programowe w Gimnazjum i Liceum w lipcu 2015r. przeszedł do KS Górnik Zabrze. W maju 2020r. po nieoczekiwanie wcześniejszym zakończeniu rozgrywek w Centralnej Lidze Juniorów U-19 wraz
z zespołem KS Górnik Zabrze wywalczył tytuł Mistrza Polski na rok 2020. Zarząd naszego klubu uważnie śledzi postępy naszych wychowanków i bardzo nas cieszy fakt , że dalej się rozwijają i odnoszą sukcesy na najwyższych szczeblach. Serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów oraz składamy serdeczne podziękowania dla Rodziców za okazaną pomoc i wyrozumiałość dla naszego klubu.
Zarząd SKS GWAREK Zabrze.