MŁD1 I SKS GWAREK ZABRZE - AP 21 Łąka 1:0

D1 Młodzik

22.02.2019r. 18:30

SKS GWAREK ZABRZE - AP 21 Łąka 1:0

BRAMKI:

Kalka

ASYSTY:

SKŁAD:

Solik, Mączka, Dyczewski, Dymnicki, Grygierczyk, Bochnak, Oczkiewicz, Nieradko, Klatka

GRALI RÓWNIEŻ:

Twardoch, Nowak, Galus, Arasztowski, Kalka, Kamiński, Stasiak, Gołkowski, Bożek

TRENER:

Łukasz Pyka

Młodzi zawodnicy Gwarka Zabrze rocznika 2006 w pierwszym tygodniu ferii odpoczywali, natomiast w drugim tygodniu zaliczyli obóz dochodzeniowy i od poniedziałku codziennie trenowali na obiekcie w Biskupicach. Obóz dochodzeniowy zakończą dwoma sparingami. W piątek czyli dziś rozegrali mecz z AP 21 Łąka(koło Pszczyny). Drużyna jesienią występowała w 2 lidze wojewódzkiej, z której spadła.

Mecz rozpoczął się od przewagi gości, to oni dłużej utrzymywali się przy piłce lecz nie przyniosło to efektu w postaci sytuacji podbramkowych. Po 10 może 15 minutach gry do gry przystąpili młodzi gwarkowicze, którzy przejęli ciężar gry na siebie i coraz pewniej czuli się w posiadaniu piłki co przyniosło efekt w kilku składnych akcjach ale nie przyniosło zdobycia bramki.Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym.

Druga połowa to bardzo wyrównana gra z obu stron, obie drużyny dobrze operowały piłką i stwarzały sobie sytuacje podbramkowe. Jedną bramkę w tym spotkaniu zdobył Łukasz Kalka, który znalazł się w odpowiednim miejscu w polu karnym i z bliskiej odległości umieścił piłkę w bramce.

Obie drużyny na zakończenie ferii, zaprezentowały się bardzo dobrze i zapewniły dobre widowisko przybyłym kibicom .

A już jutro czyli w sobotę 23 lutego o godz. 10:00 na obiektw Biskupicach zawita drużyna AP Oleśnica rocznik 2006 (woj dolnośląskie)