MŁD1 I SKS GWAREK ZABRZE - TS Gwarek Tarnowskie Góry 6:1

SKS GWAREK ZABRZE - TS Gwarek Tarnowskie Góry 6:1

Klatka-2, Gołkowski, Arasztowski,  Nieradko, Oczkiewicz

ASYSTY:

Pietrzyk-2, Bochnak, zawodnik testowany

SKŁAD:

Sypniewski, zawodnik testowany, Bochnak, Dymnicki, zawodnik testowany, Pietrzyk, Oczkiewicz, Nieradko, Klatka

GRALI RÓWNIEŻ:

Twardoch, Nowak, Galus, Arasztowski, Kalka, Kamiński, Stasiak, Gołkowski

TRENER:

Łukasz Pyka

W ostatnim sparingu przed feriami młodzicy GWARKA gościli u siebie imiennika z Tarnowskich Gór. Goście w zeszłej rundzie utrzymali się w 3 lidze wojewódzkiej bytomsko zabrzańskiej. Od początku meczu duża przewagę w posiadaniu piłki mieli gospodarze lecz nie potrafili  przełożyć  na sytuacje podbramkowe. Dopiero w końcówce pierwszej połowy meczu kontrolnego po strzale z dystansu Pietrzyka piłka trafia w poprzeczkę i a zimną krew w polu karnym zachował Nieradko i otworzył wynik meczu. Nie cieszyliśmy się zbyt długo prowadzeniem bo jedyny wypad w pole karne Gwarka Zabrze gości zakończył się rzutem rożnym po który goście doprowadzili do wyrównania. W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się to gospodarze mieli sporą przewagę lecz w porównaniu z pierwszą połową  sytuacji podbramkowych było znacznie więcej. Zmęczonych gości, którzy przybyli na mecz w minimalnej ilości kolejno "dobijali: Arasztoski,  dwa razy Klatka, Oczkiewicz i na sam koniec pięknym strzałem z dystansu Gołkowski.

Jest to kolejny mecz młodzików Gwarka z drużyną z wyższej ligi, z którego schodzą z podniesioną głową bo kilka dni wcześnie pokonaliśmy APN Olimpie Piekary Śląskie 4:0. Niestety mecz w Piekarach odbył się w formie 6+1 na połówce odśnieżonego boiska. Więc wynik  i gra cieszy aczkolwiek nie jest adekwatny to tego jak gramy w lidze.

Drużynie z Tarnowskich Gór i Piekar dziękujemy za sparingi i liczymy na kolejne mecze kontrolne