PODSUMOWANIA I PODZIĘKOWANIA

„Im dajesz więcej, tym większym się stajesz.

Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować.

Bowiem dawać to nie znaczy tracić”

Antoine de Saint Exupery

Kolejny rok w naszym klubie piłkarskim dobiegł końca. Mijający okres był bardzo udany dla nas – nasi wychowankowie reprezentowali nas w reprezentacji Polski oraz na boiskach ligowych w kraju i zagranicą, walczyliśmy dzielnie w Centralnej Lidze Juniorów, poszczególne zespoły młodzieżowe świetnie prezentowały sie w rozgrywkach ligowych i turniejowych. Był to świetny okres w rozwoju naszych najmłodszych zawodników jak i tych starszych. Zanotowaliśmy ogromny wzrost zainteresowania treningami w naszych najmłodszych grupach. Wierzymy, że kolejny rok przyniesie kolejne sukcesy Gwarka Zabrze oraz, że nasza rodzina klubowa jeszcze bardzie sie powiększy.

Na nasze sukcesy pracują nie tylko Zawodnicy, Zarząd, Trenerzy, Pracownicy Klubu, czy Rodzice, ale ludzie dla których wspieranie młodych talentów piłkarskich jest radością i powodem do dumy. Dzięki wspaniałym ludziom, instytucjom czy firmom mogliśmy zorganizować dla naszych najmłodszych dzieci niezapomniany Turniej Piłkarski Gwarek CUP. Pozdrawiamy serdecznie z tego miejsca wszystkie drużyny, które przyjęły nasze zaproszenie i razem z nami świetnie się bawiły.

To dzięki Państwu, mogliśmy przeprowadzić to wspaniałe wydarzenie, które w historię naszego klubu już wpisało się wielką złotą literą i daje nam powody do wyrażenia naszej wdzięczności w słowach podziwu dla Państwa bezinteresowności, życzliwości i przyjaźni.

To dzięki Państwa wsparciu mogliśmy dofinansować zakup strojów sportowych dla najmłodszych piłkarzy. Dzięki przyjaznej dłoni ludzi dobrej woli możliwa jest realizacja naszych celów i zamierzeń. W imieniu naszego klubu i jego wychowanków pragniemy wyrazić głęboką wdzięczność za ofiarowaną pomoc. Mamy nadzieję, że roześmiane twarze dzieci będą wyrazem wdzięczności za Waszą hojność.