0

PODSUMOWANIE WEEKENDU 19-20 MAJA 2018r

PODSUMOWANIE WEEKENDU 19-20 MAJA 2018r

III liga wojewódzka C2 Trampkarz „Bytom-Zabrze” Grupa 1 19.05.2018r. 9:00 SKS GWAREK ZABRZE - TS Gwarek Tarnowskie Góry 12:1

0

E1 ORLIK I GWARKA ZABRZE w najbliższy weekend na...

E1 ORLIK I GWARKA ZABRZE w najbliższy weekend  na międzynarodowym turnieju PROVINZAL CUP :

Jeśli ktoś z Państwa się zastanawia gdzie na świecie rozgrywany jest największy turniej w piłkę nożną dla młodych zawodników i jaki...

0

V LM D1 I KF Akademia Pyskowice - SKS GWAREK ZABRZE...

V LM D1 I KF Akademia Pyskowice - SKS GWAREK ZABRZE 2:1 (0:0)

Zabrze: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 14.05.2018r. 18:30 KF Akademia Pyskowice - SKS GWAREK ZABRZE 2:1 (0:0) BRAMKI:

0

Zawodnicy Gwarka kwestowali na rzecz chorej na...

Zawodnicy Gwarka kwestowali na rzecz chorej na białaczkę Zuzi !

Wspólnie pomagamy Zuzi! W ostatnim czasie do  akcji pomocy dla Zuzi Puk z Knurowa włączył się  Gwarek Zabrze. Na jednym z turniejów Daichmann chłopcy z Gwarka kwestowali do puszki na rzecz Zuzi. Puszka jest prawie pełna. Zachęcamy całą społeczność Gwarka do włączenia się w...

0

PODSUMOWANIE WEEKENDU 10.05 - 13.05.2018r

PODSUMOWANIE WEEKENDU 10.05 - 13.05.2018r

III liga wojewódzka C2 Trampkarz „Bytom-Zabrze” Grupa 1 10.05.2018r. 17:00 UKS Ruch II Radzionków - SKS GWAREK ZABRZE 2:2 Zabrze: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1 10.05.2018r 19:00 SKS GWAREK ZABRZE – LKS Naprzód Poniszowice 3:0 (walkower) niestawienie się drużyny...

0

Nowe stroje meczowe od Cloud Development

Nowe stroje meczowe od  Cloud Development

W imieniu Zarządu, trenerów i zawodników serdeczne podziękowania Panu Sebastianowi Chmura z firmy Cloud Development za zakup nowych strojów meczowych dla grupy Żaków F1

0

V LM D1 I SKS GWAREK ZABRZE – KS Sośnica Gliwice...

V LM D1 I SKS GWAREK ZABRZE – KS Sośnica Gliwice 4:1 (3:0)

Zabrze: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 04.05.2018r. 19:45 SKS GWAREK ZABRZE – KS Sośnica Gliwice 4:1 (3:0) BRAMKI: Oczkiewicz-2, Zieliński, Solik ASYSTY: Domagała-2, Zieliński SKŁAD: Solik, Starzec, Dymiński, Dyczewski, Szychowski, Sprutta, Domagała,...

0

F2 ŻAK I PODSUMOWANIE TURNIEJU

F2 ŻAK  I PODSUMOWANIE TURNIEJU

Zabrze: Żaki 2 Gr 3 06.05.2018r. GOSPODARZ: MKS ZABORZE WYNIKI: PROMOTOR ZABRZE 1 7:3 GWAREK ZABRZE PROMOTOR ZABRZE 2 1:3 GWAREK ZABRZE MKS ZABORZE 3:1 GWAREK ZABRZE   W TURNIEJU GRALI: Mazur, Krosta, Cembrzyński, Mrozek, Kurpiel, Maciejewski, Świetlik, Milbrant, Mendocha,...

0

PODSUMOWANIE WEEKENDU 05.05.2018r.

PODSUMOWANIE WEEKENDU 05.05.2018r.

III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy „Zabrze-Bytom” Gr 1 05.05.2018r. 11:00 Górnik Zabrze S.A. - SKS GWAREK II ZABRZE 1:2 I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy 05.05.2018r. 11:00 SKS GWAREK ZABRZE – BTS Rekord Bielsko Biała 0:1 Seniorzy A-klasa 05.05.2018r...

0

V LM D1 I SKS GWAREK ZABRZE – MKS II Zaborze 3:1...

V LM D1 I SKS GWAREK ZABRZE – MKS II Zaborze 3:1 (3:0) - zaległy mecz 3 kolejki

Zabrze: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 04.05.2018r. 19:45 SKS GWAREK ZABRZE – MKS II Zaborze 3:1 (3:0) BRAMKI: Zieliński-2, Twardoch ASYSTY: Oczkiewicz, Starzec SKŁAD: Solik, Starzec, Dymiński, Dyczewski, Szychowski, Sprutta, Domagała, Oczkiewicz,...

0

V LM D1 I SKS GWAREK ZABRZE – LKS Łabędy 6:0

V LM D1 I SKS GWAREK ZABRZE – LKS Łabędy 6:0

Zabrze: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 30.04.2018r. 19:00 SKS GWAREK ZABRZE – LKS Łabędy 6:0 BRAMKI: Domagała-2, Zieliński, Oczkiewicz, Twardoch, Kamiński ASYSTY: Domagałka, Solik, Kośka SKŁAD: Solik, Starzec, Dymiński, Dyczewski, Sprutta, Domagała,...

0

E1 ORLIK I DEICHMANN 2018

E1 ORLIK I DEICHMANN 2018

DEICHMANN 2018 22.04.2018r. DANIA - WADAS, BARTOSIEWICZ, STASIEWICZ, STROKOSZ, KISIEL, RYCHTA DANIA - CHILE 1:4 ( STASIEWICZ - DANIA, SZKODNY, BOŻEK, SZYMAŃSKI STASIEWICZ - CHILE) DANIA - CHORWACJA 2:0 (RYCHTA X2) DANIA - URUGWAJ 2:2 (RYCHTA, STASIEWICZ) CHILE - SYPNIEWSKI,...

0

E1 ORLIK I SKS GWAREK ZABRZE – GÓRNIK ZABRZE 1:1

E1 ORLIK I SKS GWAREK ZABRZE – GÓRNIK ZABRZE 1:1

Zabrze: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 06.04.2018r. 19:00 SKS GWAREK ZABRZE – GÓRNIK ZABRZE 1:1 BRAMKI: JAGIENIAK SKŁAD: SYPNIEWSKI, WADAS- JAGIENIAK, NOWAK, ŚLĘZAK, POŚPIECH, SCHIE, SZYMAŃSKI, SZKODNY, BOŻEK, KISIEL, STASIEWICZ, STROKOSZ TRENER: PORADA...

0

PODSUMOWANIE WEEKENDU 27-29 kwietnia 2018r.

PODSUMOWANIE WEEKENDU 27-29 kwietnia 2018r.

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa Płn 27.04.2018r. 18:00 MKS Zaborze - SKS GWAREK ZABRZE 4:2 III liga wojewódzka C2 Trampkarz „Bytom-Zabrze” Grupa 1 28.04.2018r. 9:00 SKS GWAREK ZABRZE – GKS Piast Gliwice 5:0 III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy „Zabrze-Bytom”...

0

F2 ŻAK I PODSUMOWANIE TURNIEJU

F2 ŻAK  I PODSUMOWANIE TURNIEJU

Zabrze: Żaki 2 Gr 3 28.04.2018r. GOSPODARZ: Boisko Sparty Zabrze WYNIKI: ASY 2010r 3:2 GWAREK ZABRZE ASY 2009r 5:5 GWAREK ZABRZE Ruch Radzionków 2009r 8:3 GWAREK ZABRZE   W TURNIEJU GRALI: Kisiel, Mazur, Krosta, Cembrzyński, Mrozek, Kurpiel, Maciejewski, Porembski,...

0

E2 ORLIK I SKS GWAREK ZABRZE - MKS CONCORDIA...

E2 ORLIK I SKS GWAREK ZABRZE - MKS CONCORDIA KNURÓW 6:4

ZABRZE IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1 26.04.2018-19:00 SKS GWAREK ZABRZE - MKS CONCORDIA KNURÓW 6:4 BRAMKI: Maciejewski x 1 Nowowiejski x 1 Przegendza x 3 Rychta x 1 1 samobójcza SKŁAD

0

F1 ŻAK I DEICHMANN 2018

F1 ŻAK  I DEICHMANN 2018

Podsumowanie dwóch tygodni rozgrywek DEICHMANN CUP 2018 - U9 Reprezentowana pod flagą Paragwaju drużyna Gwarka Zabrze - świetnie zainaugurowała tegoroczne rozgrywki Deichmann Cup rozgrywane w Tychach. Paragwaj reprezentują: 1. Jan Nepora (B) 2. Olivier Toczkowski (C) 3. Jan...

0

E1 ORLIK I DEICHMANN 2018

E1 ORLIK I DEICHMANN 2018

DEICHMAN 2018 22.04.2018r. DANIA - WADAS, NOWACKI, STASIEWICZ, STROKOSZ, KISIEL, RYCHTA DANIA - PARAGWAJ 4:0 (KISIEL X3, STASIEWICZ) DANIA - PERU 5:3 (RYCHTA, STROKOSZ X2, KISIEL X2) CHILE - SYPNIEWSKI, JAGIENIAK, NOWAK, BOŻEK, SZYMAŃSKI, ŚLĘZAK, POŚPIECH, SZKODNY, SCHIE

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości