0

E1 ORLIK I SKS GWAREK ZABRZE - PIAST GLIWICE 3:2

E1 ORLIK I SKS GWAREK ZABRZE - PIAST GLIWICE 3:2

Zabrze: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 20.04.2018r. 19:00 SKS GWAREK ZABRZE - PIAST GLIWICE 3:2 BRAMKI: JAGIENIAK, NOWAK,...

0

21-22 kwietnia PODSUMOWANIE WEEKENDU

21-22 kwietnia PODSUMOWANIE WEEKENDU

III liga wojewódzka C2 Trampkarz „Bytom-Zabrze” Grupa 1 21.04.2018r. 11:00 Bytomski Sport Polonia Bytom - SKS GWAREK ZABRZE 1:2 III...

0

I LJM B1 I Tyski Sport S.A. - SKS GWAREK ZABRZE 1:1

I LJM B1 I Tyski Sport S.A. - SKS GWAREK ZABRZE 1:1

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy 20.04.2018r. 15:00 Tyski Sport S.A. - SKS GWAREK ZABRZE 1:1

0

E2 ORLIK I SKS GWAREK ZABRZE – Górnik Zabrze...

E2 ORLIK I SKS GWAREK ZABRZE – Górnik Zabrze SSA. 5:7

Zabrze: IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1 19.04.2018r 19:15 SKS GWAREK ZABRZE – Górnik Zabrze SSA. 5:7 BRAMKI: Maciejewski-2, Nowowiejski, Rychta, Zieliński SKŁAD: Lembryk, Drózga - Bujok, Budzinski, Mendocha, Maciejewski, Nowowiejski, Zieliński, Makieła,...

0

II LTr C1 I KS JSS - Silesia - SKS GWAREK ZABRZE 0:4

II LTr C1 I KS JSS - Silesia - SKS GWAREK ZABRZE 0:4

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa Płn 18.04.2018r. 14:00 KS JSS - Silesia - SKS GWAREK ZABRZE 0:4

0

V LM D1 I SKS GWAREK ZABRZE – MKS...

V LM D1 I SKS GWAREK ZABRZE – MKS Zabrze-Kończyce 5:2

Zabrze: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 16.04.2018r. 19:00 SKS GWAREK ZABRZE – MKS Zabrze-Kończyce 5:2 (1:0) BRAMKI: Zieliński-2, Domagała, Oczkiewicz, Starzec ASYSTY: Domagała-3, Starzec SKŁAD: Solik, Starzec, Dymiński, Dyczewski, Szychowski, Sprutta,...

0

E1 ORLIK I DEICHMANN 2018

E1 ORLIK I DEICHMANN 2018

DEICHMANN 2018 15.04.2018r. DANIA - WADAS, NOWACKI, BARTOSIEWICZ, STASIEWICZ, STROKOSZ, KISIEL, RYCHTA DANIA - NIGERIA 14:0 DANIA - FRANCJA 4:2 (RYCHTA X2, STROKOSZ, KISIEL) DANIA - WŁOCHY 2:3(RYCHTA X2) CHILE - SYPNIEWSKI, JAGIENIAK, NOWAK, BOŻEK, SZYMAŃSKI, ŚLĘZAK,...

0

D1 MŁODZIK I MECZ TOWARZYSKI I SKS GWAREK ZABRZE...

D1 MŁODZIK I MECZ TOWARZYSKI I SKS GWAREK ZABRZE – Naprzód Zawada

MECZ TOWRZYSKI D1 Młodzik 14.04.2018r. 18:00 SKS GWAREK ZABRZE – Naprzód Zawada SKŁAD I Solik, Starzec, Sprutta, Dyczewski, Gregonis, Ptak, Domagała, Oczkiewicz, Zieliński SKŁAD II Getka, Szychowski, Kośka, Nowak, Galus, Stasiak, Kamiński, Kalka, Twardoch

0

14-15 KWIETNIA 2018r. POSUMOWANIE WEEKENDU

14-15 KWIETNIA 2018r. POSUMOWANIE WEEKENDU

III liga wojewódzka C2 Trampkarz „Bytom-Zabrze” Grupa 1 14.04.2018r. 9:00 SKS GWAREK ZABRZE - GSF Gliwice 4:0 III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy „Zabrze-Bytom” Gr 1 14.04.2018r. 11:30 SKS GWAREK II ZABRZE – MSPN Górnik Zabrze 3:2 I liga wojewódzka B1 Junior...

0

E1 ORLIK I SKS GWAREK ZABRZE – MKS Zaborze 6:1

E1 ORLIK I SKS GWAREK ZABRZE – MKS Zaborze 6:1

Zabrze: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 13.04.2018r. 19:00 SKS GWAREK ZABRZE – MKS Zaborze 6:1 BRAMKI: BOŻEK X2, SZKODNY x3, POSPIECH, SKŁAD: SYPNIEWSKI, WADAS, JAGIENIAK, NOWAK, ŚLĘZAK, POŚPIECH, SCHIE, SZYMAŃSKI, SZKODNY, STROKOSZ, BOŻEK, TRENER:

0

II LTr C1 I KS Skra Częstochowa - SKS GWAREK...

II LTr C1 I KS Skra Częstochowa - SKS GWAREK ZABRZE 2:0

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa Płn 12.04.2018r. 18:00 KS Skra Częstochowa - SKS GWAREK ZABRZE 2:0

0

E2 ORLIK I SKS GWAREK ZABRZE - APN Knurów 13:0

E2 ORLIK I SKS GWAREK ZABRZE - APN Knurów 13:0

ZABRZE IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1 12.04.2018-19:00 SKS GWAREK ZABRZE - APN Knurów 13:0 BRAMKI: Maciejewski x 3 Nowowiejski x 3 Makieła x 2 Przegendza x 2 Mendocha x 1 Rychta x 1 1 samobójcza SKŁAD Lembryk (Drózga) - Krafczyk, Bujok, Budziński,...

0

CAFE FUTBOL - "STACJA GWAREK"

CAFE FUTBOL - "STACJA GWAREK"

"Stacja Gwarek" serdecznie zapraszamy do obejrzenia materiału http://www.polsatsport.pl/film/cf-stacja-gwarek_6774647/?ref=wideo_najnowsze

0

V LM D1 I SKS GWAREK ZABRZE – KF Akademia...

V LM D1 I SKS GWAREK ZABRZE – KF Akademia Pyskowice 2:1

Zabrze: V liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 09.04.2018r. 19:00 SKS GWAREK ZABRZE – KF Akademia Pyskowice 2:1 BRAMKI: Domagała, Twardoch SKŁAD: Solik, Starzec, Dymiński, Dyczewski, Szychowski, Sprutta, Domagała, Oczkiewicz, Zieliński GRALI RÓWNIEŻ: Getka,...

0

PODSUMOWANIE WEEKENDU

PODSUMOWANIE WEEKENDU

III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy „Zabrze-Bytom” Gr 1 07.04.2018r 9:00 SKS GWAREK II ZABRZE – Bytomski Sport Polonia Bytom 3:2 I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy 07.04.2018r 11:30 SKS GWAREK ZABRZE – Rozwój Katowice 0:1 III liga wojewódzka C2 Trampkarz...

0

E1 ORLIK I SKS GWAREK ZABRZE – AP Team II Gliwice...

E1 ORLIK I SKS GWAREK ZABRZE – AP Team II Gliwice 11:2

Zabrze: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 06.04.2018r. 19:00 SKS GWAREK ZABRZE – AP Team II Gliwice 11:2 BRAMKI: SCHIE X3, BOŻEK X3, SZKODNY X2,POSPIECH X2, JAGIENIAK SKŁAD: SYPNIEWSKI, WADAS, JAGIENIAK, NOWAK, ŚLĘZAK, POŚPIECH, SCHIE, SZYMAŃSKI, SZKODNY, GRIEGER,...

0

E2 ORLIK I SKS GWAREK ZABRZE – KF Akademia...

E2 ORLIK I SKS GWAREK ZABRZE – KF Akademia Pyskowice 8:2

Zabrze IV liga okręgowa E2 Orlik Grupa 1​ 05.04.2018r 19:00 SKS GWAREK ZABRZE – KF Akademia Pyskowice 8:2 BRAMKI: Nowowiejski-3, Maciejewski-2, Krafczyk, Budziński, Przegendza SKŁAD: Lembryk (Drózga)- Krafczyk,Bujok, Budzinski,Mendocha,Maciejewski,

0

A KLASA I SKS GWAREK ZABRZE – MKS Czarni...

A KLASA I SKS GWAREK ZABRZE – MKS Czarni Pyskowice 1:2

Seniorzy A-klasa 31.03.2018r 11:00 SKS GWAREK ZABRZE – MKS Czarni Pyskowice 1:2

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości