Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
12:0
KF Akademia Pyskowice
Zaborze Zabrze
21:0
KS 94 Rachowice
KS Toszecka Akademia Piłkarska
1:8
GSF Gliwice
Czarni Pyskowice
4:4
Naprzód Żernica
UKS AP Silesia Gliwice
4:5
AP Team Gliwice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KF Akademia Pyskowice
9:9
KS Toszecka Akademia Piłkarska
KS 94 Rachowice
0:23
Piast Gliwice
AP Team Gliwice
2:5
GSF Gliwice
UKS AP Silesia Gliwice
6:5
Czarni Pyskowice
Naprzód Żernica
0:16
Zaborze Zabrze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
10:2
UKS AP Silesia Gliwice
Piast Gliwice
3:0*
Naprzód Żernica
GSF Gliwice
3:0
KF Akademia Pyskowice
Czarni Pyskowice
4:4
AP Team Gliwice
KS Toszecka Akademia Piłkarska
24:1
KS 94 Rachowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Team Gliwice
11:2
KF Akademia Pyskowice
Czarni Pyskowice
1:10
Zaborze Zabrze
UKS AP Silesia Gliwice
1:10
Piast Gliwice
KS 94 Rachowice
2:17
GSF Gliwice
Naprzód Żernica
4:3
KS Toszecka Akademia Piłkarska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
8:2
AP Team Gliwice
Piast Gliwice
7:0
Czarni Pyskowice
GSF Gliwice
3:0*
Naprzód Żernica
KF Akademia Pyskowice
4:4
KS 94 Rachowice
KS Toszecka Akademia Piłkarska
4:4
UKS AP Silesia Gliwice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
7:2
Piast Gliwice
AP Team Gliwice
11:3
KS 94 Rachowice
Czarni Pyskowice
10:1
KS Toszecka Akademia Piłkarska
UKS AP Silesia Gliwice
8:4
GSF Gliwice
Naprzód Żernica
6:3
KF Akademia Pyskowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
7:1
AP Team Gliwice
GSF Gliwice
4:1
Czarni Pyskowice
KF Akademia Pyskowice
0:9
UKS AP Silesia Gliwice
KS 94 Rachowice
4:13
Naprzód Żernica
KS Toszecka Akademia Piłkarska
1:8
Zaborze Zabrze
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
0:3*
GSF Gliwice
Piast Gliwice
10:4
KS Toszecka Akademia Piłkarska
Czarni Pyskowice
10:4
KF Akademia Pyskowice
UKS AP Silesia Gliwice
14:0
KS 94 Rachowice
AP Team Gliwice
9:9
Naprzód Żernica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GSF Gliwice
0:5
Piast Gliwice
KF Akademia Pyskowice
2:15
Zaborze Zabrze
KS 94 Rachowice
2:20
Czarni Pyskowice
KS Toszecka Akademia Piłkarska
6:8
AP Team Gliwice
Naprzód Żernica
6:5
UKS AP Silesia Gliwice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Żernica
9:9
Czarni Pyskowice
GSF Gliwice
2:10
KS Toszecka Akademia Piłkarska
KF Akademia Pyskowice
1:19
Piast Gliwice
AP Team Gliwice
8:4
UKS AP Silesia Gliwice
KS 94 Rachowice
4:19
Zaborze Zabrze
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
5:7
Naprzód Żernica
Piast Gliwice
25:0
KS 94 Rachowice
GSF Gliwice
5:5
AP Team Gliwice
KS Toszecka Akademia Piłkarska
4:4
KF Akademia Pyskowice
Czarni Pyskowice
5:2
UKS AP Silesia Gliwice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KF Akademia Pyskowice
1:3
GSF Gliwice
KS 94 Rachowice
2:18
KS Toszecka Akademia Piłkarska
UKS AP Silesia Gliwice
6:3
Zaborze Zabrze
AP Team Gliwice
3:3
Czarni Pyskowice
Naprzód Żernica
2:9
Piast Gliwice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Toszecka Akademia Piłkarska
4:8
Naprzód Żernica
Piast Gliwice
8:1
UKS AP Silesia Gliwice
Zaborze Zabrze
1:3
Czarni Pyskowice
GSF Gliwice
11:1
KS 94 Rachowice
KF Akademia Pyskowice
4:20
AP Team Gliwice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 94 Rachowice
11:4
KF Akademia Pyskowice
AP Team Gliwice
4:3
Zaborze Zabrze
Czarni Pyskowice
1:8
Piast Gliwice
UKS AP Silesia Gliwice
7:9
KS Toszecka Akademia Piłkarska
Naprzód Żernica
9:1
GSF Gliwice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
9:3
Zaborze Zabrze
KF Akademia Pyskowice
2:4
Naprzód Żernica
KS Toszecka Akademia Piłkarska
4:8
Czarni Pyskowice
GSF Gliwice
6:7
UKS AP Silesia Gliwice
KS 94 Rachowice
0:19
AP Team Gliwice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Żernica
17:1
KS 94 Rachowice
UKS AP Silesia Gliwice
11:5
KF Akademia Pyskowice
Czarni Pyskowice
4:4
GSF Gliwice
AP Team Gliwice
0:8
Piast Gliwice
Zaborze Zabrze
7:1
KS Toszecka Akademia Piłkarska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Żernica
2:6
AP Team Gliwice
GSF Gliwice
3:0*
Zaborze Zabrze
KS 94 Rachowice
3:14
UKS AP Silesia Gliwice
KS Toszecka Akademia Piłkarska
2:18
Piast Gliwice
KF Akademia Pyskowice
0:5
Czarni Pyskowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS AP Silesia Gliwice
3:6
Naprzód Żernica
Zaborze Zabrze
0:3*
KF Akademia Pyskowice
Piast Gliwice
8:1
GSF Gliwice
Czarni Pyskowice
15:2
KS 94 Rachowice
AP Team Gliwice
0:4
KS Toszecka Akademia Piłkarska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości