Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Wielowieś
2:1
Przyszłość Ciochowice
Zameczek Czernica
1:1
Czarni Pyskowice
Naprzód Rydułtowy
1:5
Jedność 32 Przyszowice
Naprzód Lipiny
0:2
KS Sośnica Gliwice
ROW II 1964 Rybnik
1:4
Pierwszy Chwałowice
Orzeł Mokre
2:3
Piast II Gliwice
KS 94 Rachowice
0:2
Rymer Rybnik
Unia Książenice
6:1
MKS Czerwionka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
1:3
Pierwszy Chwałowice
MKS Czerwionka
4:1
Rymer Rybnik
ROW II 1964 Rybnik
0:4
KS 94 Rachowice
Czarni Pyskowice
3:2
Naprzód Rydułtowy
Tęcza Wielowieś
2:1
KS Sośnica Gliwice
Unia Książenice
5:1
Orzeł Mokre
Piast II Gliwice
1:1
Zameczek Czernica
Jedność 32 Przyszowice
7:0
Naprzód Lipiny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
- : -
Czarni Pyskowice
Orzeł Mokre
- : -
MKS Czerwionka
Tęcza Wielowieś
- : -
Jedność 32 Przyszowice
KS 94 Rachowice
- : -
Przyszłość Ciochowice
Zameczek Czernica
- : -
Unia Książenice
Naprzód Rydułtowy
- : -
Piast II Gliwice
Rymer Rybnik
- : -
ROW II 1964 Rybnik
KS Sośnica Gliwice
- : -
Pierwszy Chwałowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
- : -
Rymer Rybnik
MKS Czerwionka
- : -
ROW II 1964 Rybnik
Czarni Pyskowice
- : -
Tęcza Wielowieś
Orzeł Mokre
- : -
Zameczek Czernica
Piast II Gliwice
- : -
Naprzód Lipiny
Jedność 32 Przyszowice
- : -
Pierwszy Chwałowice
Unia Książenice
- : -
Naprzód Rydułtowy
KS Sośnica Gliwice
- : -
KS 94 Rachowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Lipiny
- : -
Unia Książenice
Rymer Rybnik
- : -
KS Sośnica Gliwice
Tęcza Wielowieś
- : -
Piast II Gliwice
KS 94 Rachowice
- : -
Jedność 32 Przyszowice
Pierwszy Chwałowice
- : -
Czarni Pyskowice
Zameczek Czernica
- : -
MKS Czerwionka
Naprzód Rydułtowy
- : -
Orzeł Mokre
ROW II 1964 Rybnik
- : -
Przyszłość Ciochowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
- : -
Przyszłość Ciochowice
Czarni Pyskowice
- : -
KS 94 Rachowice
Orzeł Mokre
- : -
Naprzód Lipiny
Jedność 32 Przyszowice
- : -
Rymer Rybnik
Zameczek Czernica
- : -
Naprzód Rydułtowy
KS Sośnica Gliwice
- : -
ROW II 1964 Rybnik
Piast II Gliwice
- : -
Pierwszy Chwałowice
Unia Książenice
- : -
Tęcza Wielowieś
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
- : -
KS Sośnica Gliwice
Naprzód Lipiny
- : -
Zameczek Czernica
Rymer Rybnik
- : -
Czarni Pyskowice
Tęcza Wielowieś
- : -
Orzeł Mokre
KS 94 Rachowice
- : -
Piast II Gliwice
Pierwszy Chwałowice
- : -
Unia Książenice
Naprzód Rydułtowy
- : -
MKS Czerwionka
ROW II 1964 Rybnik
- : -
Jedność 32 Przyszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
- : -
KS Sośnica Gliwice
Czarni Pyskowice
- : -
ROW II 1964 Rybnik
Orzeł Mokre
- : -
Pierwszy Chwałowice
Jedność 32 Przyszowice
- : -
Przyszłość Ciochowice
Zameczek Czernica
- : -
Tęcza Wielowieś
Naprzód Rydułtowy
- : -
Naprzód Lipiny
Piast II Gliwice
- : -
Rymer Rybnik
Unia Książenice
- : -
KS 94 Rachowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości