Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pyskowice
7:0
Tempo Paniówki
Gwarek Zabrze
4:1
Zryw Radonia
Burza Borowa Wieś
1:2
Społem Zabrze
Sokół Łany Wielkie
8:1
Amator Rudziniec
Naprzód Żernica
0:0
Młodość Rudno
Ruch II Kozłów
6:2
Carbo Gliwice
Olimpia Pławniowice
0:0
Gwiazda Chudów
KS Sośnica Gliwice
4:1
Zamkowiec Toszek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
4:1
Ruch II Kozłów
Społem Zabrze
0:4
KS Sośnica Gliwice
Zryw Radonia
3:0*
Młodość Rudno
Carbo Gliwice
1:6
Czarni Pyskowice
Zamkowiec Toszek
1:2
Sokół Łany Wielkie
Tempo Paniówki
0:12
Burza Borowa Wieś
Gwiazda Chudów
3:0
Naprzód Żernica
Amator Rudziniec
0:3
Olimpia Pławniowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Chudów
2:3
Młodość Rudno
Burza Borowa Wieś
5:0
Carbo Gliwice
Sokół Łany Wielkie
3:1
Społem Zabrze
Naprzód Żernica
7:1
Amator Rudziniec
Ruch II Kozłów
1:2
Zryw Radonia
Czarni Pyskowice
1:1
Gwarek Zabrze
KS Sośnica Gliwice
6:0
Tempo Paniówki
Olimpia Pławniowice
2:0
Zamkowiec Toszek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
3:4
Burza Borowa Wieś
Zryw Radonia
0:1
Gwiazda Chudów
Carbo Gliwice
0:3
KS Sośnica Gliwice
Zamkowiec Toszek
1:0
Naprzód Żernica
Ruch II Kozłów
0:2
Czarni Pyskowice
Tempo Paniówki
0:9
Sokół Łany Wielkie
Olimpia Pławniowice
2:1
Społem Zabrze
Amator Rudziniec
3:7
Młodość Rudno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
7:1
Ruch II Kozłów
Młodość Rudno
3:0
Zamkowiec Toszek
Sokół Łany Wielkie
2:0
Carbo Gliwice
Naprzód Żernica
3:2
Społem Zabrze
Czarni Pyskowice
2:1
Zryw Radonia
Gwiazda Chudów
7:0
Amator Rudziniec
Olimpia Pławniowice
8:0
Tempo Paniówki
KS Sośnica Gliwice
3:1
Gwarek Zabrze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
2:2
Młodość Rudno
Zryw Radonia
9:0
Amator Rudziniec
Carbo Gliwice
2:2
Olimpia Pławniowice
Zamkowiec Toszek
0:3
Gwiazda Chudów
Tempo Paniówki
0:3
Naprzód Żernica
KS Sośnica Gliwice
1:1
Ruch II Kozłów
Gwarek Zabrze
1:3
Sokół Łany Wielkie
Czarni Pyskowice
2:3
Burza Borowa Wieś
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Chudów
2:0
Społem Zabrze
Olimpia Pławniowice
0:2
Gwarek Zabrze
Amator Rudziniec
0:3
Zamkowiec Toszek
Burza Borowa Wieś
2:1
Zryw Radonia
Młodość Rudno
10:1
Tempo Paniówki
Sokół Łany Wielkie
0:4
Ruch II Kozłów
Naprzód Żernica
3:1
Carbo Gliwice
KS Sośnica Gliwice
0:2
Czarni Pyskowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
4:1
Naprzód Żernica
Społem Zabrze
4:0
Amator Rudziniec
Ruch II Kozłów
4:1
Olimpia Pławniowice
Czarni Pyskowice
2:1
Sokół Łany Wielkie
Tempo Paniówki
0:4
Gwiazda Chudów
Burza Borowa Wieś
1:3
KS Sośnica Gliwice
Zryw Radonia
6:1
Zamkowiec Toszek
Carbo Gliwice
1:7
Młodość Rudno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
0:1
Gwarek Zabrze
Sokół Łany Wielkie
7:3
Burza Borowa Wieś
Zryw Radonia
2:3
KS Sośnica Gliwice
Naprzód Żernica
2:2
Ruch II Kozłów
Zamkowiec Toszek
4:0
Społem Zabrze
Gwiazda Chudów
4:1
Carbo Gliwice
Amator Rudziniec
2:2
Tempo Paniówki
Olimpia Pławniowice
0:1
Czarni Pyskowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
2:0
Gwiazda Chudów
Burza Borowa Wieś
2:0
Olimpia Pławniowice
Zryw Radonia
4:1
Społem Zabrze
Carbo Gliwice
2:0
Amator Rudziniec
Ruch II Kozłów
1:1
Młodość Rudno
Tempo Paniówki
1:1
Zamkowiec Toszek
KS Sośnica Gliwice
1:2
Sokół Łany Wielkie
Czarni Pyskowice
1:1
Naprzód Żernica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
3:3
Tempo Paniówki
Sokół Łany Wielkie
6:0
Zryw Radonia
Naprzód Żernica
1:1
Burza Borowa Wieś
Zamkowiec Toszek
2:3
Carbo Gliwice
Gwiazda Chudów
3:0
Ruch II Kozłów
Olimpia Pławniowice
3:5
KS Sośnica Gliwice
Amator Rudziniec
0:5
Gwarek Zabrze
Młodość Rudno
0:2
Czarni Pyskowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
1:0
Zamkowiec Toszek
Burza Borowa Wieś
3:4
Młodość Rudno
Sokół Łany Wielkie
4:0
Olimpia Pławniowice
Zryw Radonia
9:0
Tempo Paniówki
Carbo Gliwice
3:2
Społem Zabrze
Ruch II Kozłów
10:0
Amator Rudziniec
Czarni Pyskowice
1:0
Gwiazda Chudów
KS Sośnica Gliwice
5:0
Naprzód Żernica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
3:2
Gwarek Zabrze
Młodość Rudno
1:3
KS Sośnica Gliwice
Naprzód Żernica
2:1
Sokół Łany Wielkie
Zamkowiec Toszek
1:2
Ruch II Kozłów
Tempo Paniówki
0:2
Carbo Gliwice
Gwiazda Chudów
3:3
Burza Borowa Wieś
Olimpia Pławniowice
1:2
Zryw Radonia
Amator Rudziniec
0:4
Czarni Pyskowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
7:1
Tempo Paniówki
Burza Borowa Wieś
8:1
Amator Rudziniec
Sokół Łany Wielkie
2:2
Młodość Rudno
Zryw Radonia
1:2
Carbo Gliwice
Ruch II Kozłów
3:1
Społem Zabrze
Czarni Pyskowice
0:0
Zamkowiec Toszek
Olimpia Pławniowice
1:1
Naprzód Żernica
KS Sośnica Gliwice
0:1
Gwiazda Chudów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
1:1
Olimpia Pławniowice
Naprzód Żernica
4:1
Zryw Radonia
Carbo Gliwice
1:2
Gwarek Zabrze
Zamkowiec Toszek
4:1
Burza Borowa Wieś
Tempo Paniówki
0:11
Ruch II Kozłów
Gwiazda Chudów
1:1
Sokół Łany Wielkie
Amator Rudziniec
1:3
KS Sośnica Gliwice
Społem Zabrze
1:5
Czarni Pyskowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Carbo Gliwice
0:2
Ruch II Kozłów
Społem Zabrze
2:2
Burza Borowa Wieś
Zamkowiec Toszek
3:2
KS Sośnica Gliwice
Amator Rudziniec
0:10
Sokół Łany Wielkie
Gwiazda Chudów
2:0
Olimpia Pławniowice
Młodość Rudno
0:1
Naprzód Żernica
Tempo Paniówki
0:1
Czarni Pyskowice
Zryw Radonia
5:3
Gwarek Zabrze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
3:0
Tempo Paniówki
Sokół Łany Wielkie
2:3
Zamkowiec Toszek
Naprzód Żernica
1:1
Gwiazda Chudów
KS Sośnica Gliwice
6:0
Społem Zabrze
Młodość Rudno
2:1
Zryw Radonia
Ruch II Kozłów
1:0
Gwarek Zabrze
Czarni Pyskowice
3:0
Carbo Gliwice
Olimpia Pławniowice
1:0
Amator Rudziniec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Paniówki
1:0
KS Sośnica Gliwice
Gwarek Zabrze
1:2
Czarni Pyskowice
Społem Zabrze
3:4
Sokół Łany Wielkie
Młodość Rudno
1:0
Gwiazda Chudów
Zryw Radonia
3:2
Ruch II Kozłów
Carbo Gliwice
0:2
Burza Borowa Wieś
Zamkowiec Toszek
4:4
Olimpia Pławniowice
Amator Rudziniec
1:4
Naprzód Żernica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
2:1
Gwarek Zabrze
Społem Zabrze
3:1
Olimpia Pławniowice
Młodość Rudno
5:2
Amator Rudziniec
Sokół Łany Wielkie
2:1
Tempo Paniówki
Naprzód Żernica
3:1
Zamkowiec Toszek
Czarni Pyskowice
4:0
Ruch II Kozłów
Gwiazda Chudów
1:0
Zryw Radonia
KS Sośnica Gliwice
5:0
Carbo Gliwice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
0:2
KS Sośnica Gliwice
Społem Zabrze
1:1
Naprzód Żernica
Zryw Radonia
1:8
Czarni Pyskowice
Carbo Gliwice
1:1
Sokół Łany Wielkie
Zamkowiec Toszek
2:3
Młodość Rudno
Ruch II Kozłów
0:1
Burza Borowa Wieś
Tempo Paniówki
2:0
Olimpia Pławniowice
Amator Rudziniec
0:4
Gwiazda Chudów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
2:1
Czarni Pyskowice
Młodość Rudno
3:1
Społem Zabrze
Sokół Łany Wielkie
0:1
Gwarek Zabrze
Naprzód Żernica
1:1
Tempo Paniówki
Ruch II Kozłów
0:7
KS Sośnica Gliwice
Gwiazda Chudów
5:0
Zamkowiec Toszek
Olimpia Pławniowice
2:2
Carbo Gliwice
Amator Rudziniec
2:2
Zryw Radonia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
1:2
Olimpia Pławniowice
Społem Zabrze
0:0
Gwiazda Chudów
Zryw Radonia
0:4
Burza Borowa Wieś
Carbo Gliwice
2:2
Naprzód Żernica
Zamkowiec Toszek
10:0
Amator Rudziniec
Ruch II Kozłów
4:4
Sokół Łany Wielkie
Czarni Pyskowice
1:2
KS Sośnica Gliwice
Tempo Paniówki
3:3
Młodość Rudno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
4:1
Carbo Gliwice
Sokół Łany Wielkie
5:1
Czarni Pyskowice
Naprzód Żernica
0:1
Gwarek Zabrze
Zamkowiec Toszek
1:4
Zryw Radonia
Gwiazda Chudów
2:0
Tempo Paniówki
Olimpia Pławniowice
1:5
Ruch II Kozłów
Amator Rudziniec
1:2
Społem Zabrze
KS Sośnica Gliwice
6:1
Burza Borowa Wieś
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
2:4
Młodość Rudno
Burza Borowa Wieś
4:2
Sokół Łany Wielkie
Społem Zabrze
6:3
Zamkowiec Toszek
Carbo Gliwice
2:5
Gwiazda Chudów
Ruch II Kozłów
2:1
Naprzód Żernica
Czarni Pyskowice
4:1
Olimpia Pławniowice
Tempo Paniówki
7:1
Amator Rudziniec
KS Sośnica Gliwice
2:0
Zryw Radonia
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
1:7
Zryw Radonia
Młodość Rudno
2:0
Ruch II Kozłów
Sokół Łany Wielkie
1:1
KS Sośnica Gliwice
Naprzód Żernica
1:4
Czarni Pyskowice
Zamkowiec Toszek
1:2
Tempo Paniówki
Gwiazda Chudów
3:0
Gwarek Zabrze
Olimpia Pławniowice
1:2
Burza Borowa Wieś
Amator Rudziniec
1:4
Carbo Gliwice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
3:0*
Amator Rudziniec
Burza Borowa Wieś
4:3
Naprzód Żernica
Zryw Radonia
6:3
Sokół Łany Wielkie
Carbo Gliwice
3:5
Zamkowiec Toszek
Ruch II Kozłów
4:1
Gwiazda Chudów
Czarni Pyskowice
4:2
Młodość Rudno
Tempo Paniówki
1:2
Społem Zabrze
KS Sośnica Gliwice
5:0
Olimpia Pławniowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
2:2
Carbo Gliwice
Młodość Rudno
2:3
Burza Borowa Wieś
Naprzód Żernica
3:1
KS Sośnica Gliwice
Tempo Paniówki
3:4
Zryw Radonia
Gwiazda Chudów
0:2
Czarni Pyskowice
Olimpia Pławniowice
2:4
Sokół Łany Wielkie
Amator Rudziniec
0:5
Ruch II Kozłów
Zamkowiec Toszek
1:3
Gwarek Zabrze
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
2:2
Społem Zabrze
Burza Borowa Wieś
1:2
Gwiazda Chudów
Sokół Łany Wielkie
2:2
Naprzód Żernica
Zryw Radonia
1:2
Olimpia Pławniowice
Carbo Gliwice
0:2
Tempo Paniówki
Ruch II Kozłów
2:4
Zamkowiec Toszek
Czarni Pyskowice
11:0
Amator Rudziniec
KS Sośnica Gliwice
3:1
Młodość Rudno
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
4:6
Ruch II Kozłów
Młodość Rudno
6:1
Sokół Łany Wielkie
Naprzód Żernica
2:0
Olimpia Pławniowice
Carbo Gliwice
6:0
Zryw Radonia
Tempo Paniówki
3:0
Gwarek Zabrze
Gwiazda Chudów
0:1
KS Sośnica Gliwice
Amator Rudziniec
0:9
Burza Borowa Wieś
Zamkowiec Toszek
2:5
Czarni Pyskowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pyskowice
2:0
Społem Zabrze
Gwarek Zabrze
0:3
Carbo Gliwice
Burza Borowa Wieś
10:0
Zamkowiec Toszek
Sokół Łany Wielkie
3:0
Gwiazda Chudów
Zryw Radonia
2:3
Naprzód Żernica
Ruch II Kozłów
4:2
Tempo Paniówki
Olimpia Pławniowice
2:3
Młodość Rudno
KS Sośnica Gliwice
22:0
Amator Rudziniec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości