Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
Pauza
Gwarek Zabrze
4:1
Gwiazda Chudów
Ruch II Kozłów
8:2
Burza Borowa Wieś
ŁTS Łabędy
3:1
Zaborze Zabrze
Start Sierakowice
6:1
Carbo Gliwice
Zryw Radonia
1:2
Zamkowiec Toszek
Orzeł Stanica
1:4
Sokół Łany Wielkie
Olimpia Pławniowice
0:1
Naprzód Żernica
MKS CONCORDIA Knurów
7:1
Społem Zabrze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
2:0
Start Sierakowice
Społem Zabrze
0:8
ŁTS Łabędy
Zaborze Zabrze
1:0
Zryw Radonia
Młodość Rudno
2:1
Ruch II Kozłów
Sokół Łany Wielkie
0:1
Olimpia Pławniowice
Carbo Gliwice
0:7
MKS CONCORDIA Knurów
Zamkowiec Toszek
1:2
Gwarek Zabrze
Gwiazda Chudów
2:0
Orzeł Stanica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
0:1
Zaborze Zabrze
Naprzód Żernica
2:1
Sokół Łany Wielkie
Orzeł Stanica
0:2
Zamkowiec Toszek
ŁTS Łabędy
3:2
Carbo Gliwice
MKS CONCORDIA Knurów
5:1
Burza Borowa Wieś
Zryw Radonia
2:1
Społem Zabrze
Olimpia Pławniowice
0:3
Gwiazda Chudów
Start Sierakowice
2:3
Młodość Rudno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
0:2
ŁTS Łabędy
Społem Zabrze
1:5
Gwarek Zabrze
Zaborze Zabrze
4:4
Orzeł Stanica
Młodość Rudno
2:4
MKS CONCORDIA Knurów
Carbo Gliwice
2:1
Zryw Radonia
Zamkowiec Toszek
3:3
Olimpia Pławniowice
Gwiazda Chudów
3:3
Naprzód Żernica
Start Sierakowice
1:2
Ruch II Kozłów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Sierakowice
Pauza
Gwarek Zabrze
3:0
Carbo Gliwice
Sokół Łany Wielkie
1:2
Gwiazda Chudów
Zryw Radonia
2:3
Burza Borowa Wieś
Naprzód Żernica
0:2
Zamkowiec Toszek
Orzeł Stanica
5:3
Społem Zabrze
ŁTS Łabędy
4:0
Młodość Rudno
Olimpia Pławniowice
3:1
Zaborze Zabrze
MKS CONCORDIA Knurów
1:2
Ruch II Kozłów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
2:1
Gwarek Zabrze
Społem Zabrze
1:5
Olimpia Pławniowice
Zaborze Zabrze
0:0
Naprzód Żernica
Młodość Rudno
1:0
Zryw Radonia
Carbo Gliwice
2:5
Orzeł Stanica
Zamkowiec Toszek
0:3
Sokół Łany Wielkie
Ruch II Kozłów
0:1
ŁTS Łabędy
Start Sierakowice
0:1
MKS CONCORDIA Knurów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS CONCORDIA Knurów
Pauza
Sokół Łany Wielkie
4:2
Zaborze Zabrze
Orzeł Stanica
1:3
Burza Borowa Wieś
Gwiazda Chudów
3:0
Zamkowiec Toszek
Gwarek Zabrze
2:1
Młodość Rudno
Naprzód Żernica
2:0
Społem Zabrze
ŁTS Łabędy
2:4
Start Sierakowice
Zryw Radonia
4:5
Ruch II Kozłów
Olimpia Pławniowice
4:1
Carbo Gliwice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
2:1
Ruch II Kozłów
Burza Borowa Wieś
4:0
Olimpia Pławniowice
Społem Zabrze
5:2
Sokół Łany Wielkie
Zaborze Zabrze
1:1
Gwiazda Chudów
Młodość Rudno
1:1
Orzeł Stanica
Carbo Gliwice
1:2
Naprzód Żernica
Start Sierakowice
3:2
Zryw Radonia
MKS CONCORDIA Knurów
2:0
ŁTS Łabędy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
3:0
Start Sierakowice
Sokół Łany Wielkie
4:3
Carbo Gliwice
Naprzód Żernica
2:2
Burza Borowa Wieś
Zamkowiec Toszek
2:0
Zaborze Zabrze
Gwiazda Chudów
4:3
Społem Zabrze
Orzeł Stanica
3:4
Ruch II Kozłów
Zryw Radonia
0:4
MKS CONCORDIA Knurów
Olimpia Pławniowice
3:0
Młodość Rudno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Carbo Gliwice
2:2
Gwiazda Chudów
ŁTS Łabędy
0:2
Zryw Radonia
Burza Borowa Wieś
1:3
Sokół Łany Wielkie
Społem Zabrze
0:1
Zamkowiec Toszek
Młodość Rudno
3:4
Naprzód Żernica
Ruch II Kozłów
0:1
Olimpia Pławniowice
Start Sierakowice
3:0
Orzeł Stanica
MKS CONCORDIA Knurów
1:0
Gwarek Zabrze
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
0:1
ŁTS Łabędy
Zaborze Zabrze
2:0
Społem Zabrze
Sokół Łany Wielkie
0:2
Młodość Rudno
Naprzód Żernica
3:1
Ruch II Kozłów
Orzeł Stanica
0:5
MKS CONCORDIA Knurów
Zamkowiec Toszek
1:3
Carbo Gliwice
Gwiazda Chudów
0:0
Burza Borowa Wieś
Olimpia Pławniowice
1:0
Start Sierakowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
Pauza
Start Sierakowice
3:2
Naprzód Żernica
Burza Borowa Wieś
5:3
Zamkowiec Toszek
Carbo Gliwice
0:5
Zaborze Zabrze
Ruch II Kozłów
1:2
Sokół Łany Wielkie
ŁTS Łabędy
8:0
Orzeł Stanica
MKS CONCORDIA Knurów
0:0
Olimpia Pławniowice
Młodość Rudno
1:3
Gwiazda Chudów
Zryw Radonia
2:1
Gwarek Zabrze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
2:2
Burza Borowa Wieś
Sokół Łany Wielkie
1:3
Start Sierakowice
Naprzód Żernica
1:2
MKS CONCORDIA Knurów
Zamkowiec Toszek
1:3
Młodość Rudno
Gwiazda Chudów
3:2
Ruch II Kozłów
Społem Zabrze
0:0
Carbo Gliwice
Orzeł Stanica
2:2
Zryw Radonia
Olimpia Pławniowice
1:5
ŁTS Łabędy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości