Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Trampkarz 22 Zabrze
4:1
AP Bielik
Orzeł Stanica
1:4
Górnik Zabrze KS
Naprzód Żernica
0:1
KF Akademia Pyskowice
LKS 35 Gierałtowice
4:0
Kolejarz Gliwice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KF Akademia Pyskowice
1:3
LKS 35 Gierałtowice
Górnik Zabrze KS
6:0
Naprzód Żernica
AP Bielik
3:0
Kolejarz Gliwice
UKS Trampkarz 22 Zabrze
2:1
Orzeł Stanica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Gliwice
3:0
KF Akademia Pyskowice
LKS 35 Gierałtowice
0:7
Górnik Zabrze KS
Orzeł Stanica
4:3
AP Bielik
Naprzód Żernica
3:0
UKS Trampkarz 22 Zabrze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze KS
8:0
Kolejarz Gliwice
AP Bielik
7:1
KF Akademia Pyskowice
Orzeł Stanica
1:2
Naprzód Żernica
UKS Trampkarz 22 Zabrze
0:3
LKS 35 Gierałtowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Gliwice
1:3
UKS Trampkarz 22 Zabrze
LKS 35 Gierałtowice
7:0
Orzeł Stanica
KF Akademia Pyskowice
0:5
Górnik Zabrze KS
Naprzód Żernica
0:3
AP Bielik
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Trampkarz 22 Zabrze
1:3
KF Akademia Pyskowice
Orzeł Stanica
2:3
Kolejarz Gliwice
Naprzód Żernica
0:3*
LKS 35 Gierałtowice
AP Bielik
1:6
Górnik Zabrze KS
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze KS
4:0
UKS Trampkarz 22 Zabrze
Kolejarz Gliwice
3:2
Naprzód Żernica
LKS 35 Gierałtowice
0:0
AP Bielik
KF Akademia Pyskowice
1:0
Orzeł Stanica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze KS
12:1
Orzeł Stanica
AP Bielik
4:0
UKS Trampkarz 22 Zabrze
KF Akademia Pyskowice
1:2
Naprzód Żernica
Kolejarz Gliwice
1:1
LKS 35 Gierałtowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Stanica
1:3
UKS Trampkarz 22 Zabrze
Naprzód Żernica
1:7
Górnik Zabrze KS
LKS 35 Gierałtowice
5:1
KF Akademia Pyskowice
Kolejarz Gliwice
0:4
AP Bielik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Bielik
3:2
Orzeł Stanica
UKS Trampkarz 22 Zabrze
1:0
Naprzód Żernica
Górnik Zabrze KS
3:0
LKS 35 Gierałtowice
KF Akademia Pyskowice
2:3
Kolejarz Gliwice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Gliwice
0:11
Górnik Zabrze KS
LKS 35 Gierałtowice
1:1
UKS Trampkarz 22 Zabrze
KF Akademia Pyskowice
2:5
AP Bielik
Naprzód Żernica
3:3
Orzeł Stanica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze KS
15:0
KF Akademia Pyskowice
AP Bielik
4:1
Naprzód Żernica
UKS Trampkarz 22 Zabrze
2:2
Kolejarz Gliwice
Orzeł Stanica
1:1
LKS 35 Gierałtowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze KS
3:0
AP Bielik
LKS 35 Gierałtowice
4:0
Naprzód Żernica
KF Akademia Pyskowice
3:0
UKS Trampkarz 22 Zabrze
Kolejarz Gliwice
5:3
Orzeł Stanica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Stanica
2:3
KF Akademia Pyskowice
Naprzód Żernica
0:1
Kolejarz Gliwice
UKS Trampkarz 22 Zabrze
1:6
Górnik Zabrze KS
AP Bielik
2:0
LKS 35 Gierałtowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości