Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia II Knurów
Pauza
Naprzód Łubie
1:0
KS II Sośnica Gliwice
Ślązak Bycina
3:1
Leśnik Łącza
MSPN Górnik Zabrze
4:4
Kłodnica Gliwice
Orzeł Paczyna
3:1
Burza II Borowa Wieś
Tempo II Paniówki
2:1
KS Korona Bargłówka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza II Borowa Wieś
Pauza
KS Korona Bargłówka
0:2
Orzeł Paczyna
Concordia II Knurów
1:3
MSPN Górnik Zabrze
Kłodnica Gliwice
3:3
Ślązak Bycina
Leśnik Łącza
1:0
Naprzód Łubie
KS II Sośnica Gliwice
5:0
Tempo II Paniówki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MSPN Górnik Zabrze
Pauza
Tempo II Paniówki
1:7
Leśnik Łącza
Burza II Borowa Wieś
0:4
KS Korona Bargłówka
Naprzód Łubie
1:1
Kłodnica Gliwice
Ślązak Bycina
5:2
Concordia II Knurów
Orzeł Paczyna
2:3
KS II Sośnica Gliwice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Korona Bargłówka
Pauza
Concordia II Knurów
2:1
Naprzód Łubie
Kłodnica Gliwice
4:1
Tempo II Paniówki
Leśnik Łącza
2:7
Orzeł Paczyna
KS II Sośnica Gliwice
1:2
Burza II Borowa Wieś
MSPN Górnik Zabrze
0:3
Ślązak Bycina
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślązak Bycina
Pauza
Tempo II Paniówki
0:4
Concordia II Knurów
Burza II Borowa Wieś
6:1
Leśnik Łącza
KS Korona Bargłówka
2:4
KS II Sośnica Gliwice
Naprzód Łubie
1:0
MSPN Górnik Zabrze
Orzeł Paczyna
3:2
Kłodnica Gliwice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Sośnica Gliwice
Pauza
Ślązak Bycina
1:0
Naprzód Łubie
Concordia II Knurów
3:5
Orzeł Paczyna
Kłodnica Gliwice
2:2
Burza II Borowa Wieś
Leśnik Łącza
4:2
KS Korona Bargłówka
MSPN Górnik Zabrze
0:2
Tempo II Paniówki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Łubie
Pauza
Tempo II Paniówki
1:6
Ślązak Bycina
Burza II Borowa Wieś
5:2
Concordia II Knurów
KS Korona Bargłówka
4:6
Kłodnica Gliwice
KS II Sośnica Gliwice
1:2
Leśnik Łącza
Orzeł Paczyna
1:2
MSPN Górnik Zabrze
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Łącza
Pauza
Naprzód Łubie
3:1
Tempo II Paniówki
Ślązak Bycina
4:1
Orzeł Paczyna
Concordia II Knurów
2:4
KS Korona Bargłówka
Kłodnica Gliwice
3:3
KS II Sośnica Gliwice
MSPN Górnik Zabrze
2:0
Burza II Borowa Wieś
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo II Paniówki
Pauza
KS II Sośnica Gliwice
8:2
Concordia II Knurów
Burza II Borowa Wieś
1:4
Ślązak Bycina
KS Korona Bargłówka
7:1
MSPN Górnik Zabrze
Leśnik Łącza
0:5
Kłodnica Gliwice
Orzeł Paczyna
5:2
Naprzód Łubie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłodnica Gliwice
Pauza
Tempo II Paniówki
1:7
Orzeł Paczyna
Naprzód Łubie
1:1
Burza II Borowa Wieś
Ślązak Bycina
3:1
KS Korona Bargłówka
Concordia II Knurów
5:2
Leśnik Łącza
KS II Sośnica Gliwice
4:1
MSPN Górnik Zabrze
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Paczyna
Pauza
Burza II Borowa Wieś
4:1
Tempo II Paniówki
KS Korona Bargłówka
5:1
Naprzód Łubie
Kłodnica Gliwice
1:3
Concordia II Knurów
Leśnik Łącza
3:3
MSPN Górnik Zabrze
KS II Sośnica Gliwice
2:2
Ślązak Bycina
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości