Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Gwiazda Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska 3 9 15 - 9 3 0 0
2
Junior Hurtap Łęczyca
Junior Hurtap Łęczyca 3 4 5 - 5 1 1 1
3
LZS Bojano
LZS Bojano 3 3 4 - 5 1 0 2
4
Tech-Project Futsal Team Jarosław
Tech-Project Futsal Team Jarosław 3 1 7 - 12 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Hurtap Łęczyca
1:0
LZS Bojano
Gwiazda Ruda Śląska
8:5
Tech-Project Futsal Team Jarosław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Hurtap Łęczyca
1:1
Tech-Project Futsal Team Jarosław
Gwiazda Ruda Śląska
3:1
LZS Bojano
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bojano
3:1
Tech-Project Futsal Team Jarosław
Gwiazda Ruda Śląska
4:3
Junior Hurtap Łęczyca
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
KS Constract Lubawa
KS Constract Lubawa 3 9 6 - 1 3 0 0
2
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice 3 4 7 - 4 1 1 1 1 1 0 - 0
3
BSF ABJ Bochnia
BSF ABJ Bochnia 3 4 6 - 4 1 1 1 1 1 0 - 0
4
MKS Pogoń Sokół Lubaczów
MKS Pogoń Sokół Lubaczów 3 0 7 - 17 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
0:1
KS Constract Lubawa
BSF ABJ Bochnia
6:3
MKS Pogoń Sokół Lubaczów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
7:3
MKS Pogoń Sokół Lubaczów
BSF ABJ Bochnia
0:1
KS Constract Lubawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Constract Lubawa
4:1
MKS Pogoń Sokół Lubaczów
BSF ABJ Bochnia
0:0
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Bonito Helios Białystok
Bonito Helios Białystok 3 7 8 - 2 2 1 0
2
Młodość Rudno
Młodość Rudno 3 6 11 - 9 2 0 1
3
SMS Solne Miasto Wieliczka
SMS Solne Miasto Wieliczka 3 4 6 - 7 1 1 1
4
SPN Szamotuły
SPN Szamotuły 3 0 6 - 13 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Bonito Helios Białystok
4:1
Młodość Rudno
SMS Solne Miasto Wieliczka
4:2
SPN Szamotuły
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bonito Helios Białystok
3:0
SPN Szamotuły
SMS Solne Miasto Wieliczka
1:4
Młodość Rudno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
6:4
SPN Szamotuły
SMS Solne Miasto Wieliczka
1:1
Bonito Helios Białystok
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Rekord Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 3 7 13 - 5 2 1 0
2
TAF ThyssenKrupp Energostal Toruń
TAF ThyssenKrupp Energostal Toruń 3 6 9 - 6 2 0 1
3
Red Dragons Pniewy
Red Dragons Pniewy 3 4 11 - 8 1 1 1
4
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 0 5 - 19 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TAF ThyssenKrupp Energostal Toruń
4:1
Red Dragons Pniewy
Rekord Bielsko-Biała
8:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
TAF ThyssenKrupp Energostal Toruń
4:3
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Rekord Bielsko-Biała
3:3
Red Dragons Pniewy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
7:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Rekord Bielsko-Biała
2:1
TAF ThyssenKrupp Energostal Toruń

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
Bonito Helios Białystok
- : -
TAF ThyssenKrupp Energostal Toruń
Junior Hurtap Łęczyca
- : -
KS Constract Lubawa
Młodość Rudno
- : -
Rekord Bielsko-Biała
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości