Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GSF Gliwice
LKS II 45 Bujaków
2:4
Kłodnica Gliwice
Młodość II Rudno
1:1
KS Korona Bargłówka
Ślązak Bycina
3:1
Walka Zabrze
Zaborze II Zabrze
4:4
Drama II Kamieniec
Gwiazda II Chudów
3:5
Orły Bojszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Walka Zabrze
Pauza
Orły Bojszów
1:1
LKS II 45 Bujaków
KS Korona Bargłówka
2:2
Gwiazda II Chudów
Drama II Kamieniec
2:5
Kłodnica Gliwice
GSF Gliwice
2:0
Młodość II Rudno
Zaborze II Zabrze
4:3
Ślązak Bycina
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zaborze II Zabrze
Młodość II Rudno
1:5
Walka Zabrze
Kłodnica Gliwice
2:4
Orły Bojszów
Ślązak Bycina
6:1
Drama II Kamieniec
KS Korona Bargłówka
2:2
LKS II 45 Bujaków
Gwiazda II Chudów
1:3
GSF Gliwice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślązak Bycina
Pauza
Drama II Kamieniec
0:6
Orły Bojszów
KS Korona Bargłówka
2:4
Kłodnica Gliwice
GSF Gliwice
0:4
LKS II 45 Bujaków
Zaborze II Zabrze
8:0
Młodość II Rudno
Walka Zabrze
3:1
Gwiazda II Chudów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Drama II Kamieniec
Orły Bojszów
9:2
KS Korona Bargłówka
LKS II 45 Bujaków
1:0
Walka Zabrze
Młodość II Rudno
5:2
Ślązak Bycina
Kłodnica Gliwice
1:2
GSF Gliwice
Gwiazda II Chudów
7:2
Zaborze II Zabrze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Młodość II Rudno
Ślązak Bycina
4:2
Gwiazda II Chudów
Walka Zabrze
4:0
Kłodnica Gliwice
Drama II Kamieniec
2:1
KS Korona Bargłówka
GSF Gliwice
0:4
Orły Bojszów
Zaborze II Zabrze
3:1
LKS II 45 Bujaków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II Chudów
Pauza
Orły Bojszów
2:3
Walka Zabrze
LKS II 45 Bujaków
4:2
Ślązak Bycina
Młodość II Rudno
3:1
Drama II Kamieniec
KS Korona Bargłówka
3:0
GSF Gliwice
Kłodnica Gliwice
3:0*
Zaborze II Zabrze
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS II 45 Bujaków
Młodość II Rudno
0:5
Gwiazda II Chudów
Ślązak Bycina
3:1
Kłodnica Gliwice
Walka Zabrze
5:1
KS Korona Bargłówka
Drama II Kamieniec
3:0
GSF Gliwice
Zaborze II Zabrze
0:3*
Orły Bojszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłodnica Gliwice
Pauza
Orły Bojszów
3:1
Ślązak Bycina
LKS II 45 Bujaków
8:2
Młodość II Rudno
KS Korona Bargłówka
1:1
Zaborze II Zabrze
GSF Gliwice
0:5
Walka Zabrze
Gwiazda II Chudów
3:0*
Drama II Kamieniec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orły Bojszów
Młodość II Rudno
0:4
Kłodnica Gliwice
Ślązak Bycina
3:2
KS Korona Bargłówka
Drama II Kamieniec
1:4
Walka Zabrze
Zaborze II Zabrze
2:1
GSF Gliwice
Gwiazda II Chudów
0:5
LKS II 45 Bujaków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Korona Bargłówka
Pauza
Orły Bojszów
7:1
Młodość II Rudno
LKS II 45 Bujaków
8:2
Drama II Kamieniec
Kłodnica Gliwice
2:3
Gwiazda II Chudów
Walka Zabrze
4:2
Zaborze II Zabrze
GSF Gliwice
1:1
Ślązak Bycina
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GSF Gliwice
Pauza
Orły Bojszów
1:0
Gwiazda II Chudów
KS Korona Bargłówka
5:1
Młodość II Rudno
Kłodnica Gliwice
3:4
LKS II 45 Bujaków
Walka Zabrze
2:3
Ślązak Bycina
Drama II Kamieniec
0:9
Zaborze II Zabrze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Walka Zabrze
Pauza
LKS II 45 Bujaków
2:2
Orły Bojszów
Ślązak Bycina
1:1
Zaborze II Zabrze
Młodość II Rudno
1:3
GSF Gliwice
Kłodnica Gliwice
3:0*
Drama II Kamieniec
Gwiazda II Chudów
5:1
KS Korona Bargłówka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze II Zabrze
Pauza
Orły Bojszów
0:3*
Kłodnica Gliwice
LKS II 45 Bujaków
3:2
KS Korona Bargłówka
Walka Zabrze
8:0
Młodość II Rudno
Drama II Kamieniec
1:6
Ślązak Bycina
GSF Gliwice
3:3
Gwiazda II Chudów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślązak Bycina
Pauza
Orły Bojszów
12:0
Drama II Kamieniec
LKS II 45 Bujaków
4:2
GSF Gliwice
Młodość II Rudno
1:1
Zaborze II Zabrze
Kłodnica Gliwice
3:0
KS Korona Bargłówka
Gwiazda II Chudów
2:8
Walka Zabrze
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama II Kamieniec
Pauza
Walka Zabrze
1:3
LKS II 45 Bujaków
Zaborze II Zabrze
6:2
Gwiazda II Chudów
Ślązak Bycina
2:1
Młodość II Rudno
KS Korona Bargłówka
0:1
Orły Bojszów
GSF Gliwice
0:1
Kłodnica Gliwice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość II Rudno
Pauza
Orły Bojszów
3:0
GSF Gliwice
LKS II 45 Bujaków
1:1
Zaborze II Zabrze
KS Korona Bargłówka
6:0
Drama II Kamieniec
Kłodnica Gliwice
0:1
Walka Zabrze
Gwiazda II Chudów
4:0
Ślązak Bycina
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II Chudów
Pauza
Zaborze II Zabrze
0:0
Kłodnica Gliwice
Ślązak Bycina
1:2
LKS II 45 Bujaków
Walka Zabrze
2:4
Orły Bojszów
Drama II Kamieniec
6:1
Młodość II Rudno
GSF Gliwice
4:2
KS Korona Bargłówka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II 45 Bujaków
Pauza
KS Korona Bargłówka
2:4
Walka Zabrze
Orły Bojszów
4:0
Zaborze II Zabrze
Gwiazda II Chudów
1:3
Młodość II Rudno
Kłodnica Gliwice
2:3
Ślązak Bycina
GSF Gliwice
7:3
Drama II Kamieniec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłodnica Gliwice
Pauza
Młodość II Rudno
1:4
LKS II 45 Bujaków
Zaborze II Zabrze
3:4
KS Korona Bargłówka
Ślązak Bycina
2:2
Orły Bojszów
Walka Zabrze
7:1
GSF Gliwice
Drama II Kamieniec
1:4
Gwiazda II Chudów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Bojszów
Pauza
LKS II 45 Bujaków
3:2
Gwiazda II Chudów
KS Korona Bargłówka
0:2
Ślązak Bycina
Kłodnica Gliwice
8:2
Młodość II Rudno
Walka Zabrze
3:0*
Drama II Kamieniec
GSF Gliwice
1:6
Zaborze II Zabrze
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Korona Bargłówka
Pauza
Drama II Kamieniec
2:10
LKS II 45 Bujaków
Gwiazda II Chudów
2:1
Kłodnica Gliwice
Ślązak Bycina
6:4
GSF Gliwice
Młodość II Rudno
1:8
Orły Bojszów
Zaborze II Zabrze
1:6
Walka Zabrze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości