Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Victoria Pilchowice
4:2
LKS II Wilki Wilcza
Ślązak Bycina
2:0
KS Korona Bargłówka
Leśnik Łącza
1:4
Gwiazda II Chudów
MKS II ZABORZE
0:0
Kłodnica Gliwice
Drama II Kamieniec
- : -
GSF Gliwice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Korona Bargłówka
6:1
Leśnik Łącza
Kłodnica Gliwice
6:3
Gwiazda II Chudów
GSF Gliwice
0:3
LKS Victoria Pilchowice
LKS II Wilki Wilcza
2:3
Ślązak Bycina
MKS II ZABORZE
2:0
Drama II Kamieniec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II Chudów
5:6
KS Korona Bargłówka
Ślązak Bycina
2:1
GSF Gliwice
Leśnik Łącza
2:4
LKS II Wilki Wilcza
Drama II Kamieniec
2:4
Kłodnica Gliwice
LKS Victoria Pilchowice
0:2
MKS II ZABORZE
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłodnica Gliwice
9:2
KS Korona Bargłówka
Drama II Kamieniec
3:10
LKS Victoria Pilchowice
GSF Gliwice
1:0
Leśnik Łącza
LKS II Wilki Wilcza
4:1
Gwiazda II Chudów
MKS II ZABORZE
7:0
Ślązak Bycina
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II Chudów
3:2
GSF Gliwice
Ślązak Bycina
4:2
Drama II Kamieniec
KS Korona Bargłówka
- : -
LKS II Wilki Wilcza
Leśnik Łącza
2:7
MKS II ZABORZE
LKS Victoria Pilchowice
4:2
Kłodnica Gliwice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłodnica Gliwice
1:4
LKS II Wilki Wilcza
Drama II Kamieniec
0:6
Leśnik Łącza
GSF Gliwice
- : -
KS Korona Bargłówka
LKS Victoria Pilchowice
5:0
Ślązak Bycina
MKS II ZABORZE
4:2
Gwiazda II Chudów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II Chudów
2:0
Drama II Kamieniec
Ślązak Bycina
2:1
Kłodnica Gliwice
KS Korona Bargłówka
1:2
MKS II ZABORZE
Leśnik Łącza
0:2
LKS Victoria Pilchowice
LKS II Wilki Wilcza
7:0
GSF Gliwice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślązak Bycina
5:1
Leśnik Łącza
Kłodnica Gliwice
5:1
GSF Gliwice
Drama II Kamieniec
0:6
KS Korona Bargłówka
LKS Victoria Pilchowice
5:1
Gwiazda II Chudów
MKS II ZABORZE
1:2
LKS II Wilki Wilcza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II Chudów
1:2
Ślązak Bycina
KS Korona Bargłówka
1:3
LKS Victoria Pilchowice
Leśnik Łącza
1:0
Kłodnica Gliwice
GSF Gliwice
0:3
MKS II ZABORZE
LKS II Wilki Wilcza
9:0
Drama II Kamieniec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Korona Bargłówka
1:5
Ślązak Bycina
Kłodnica Gliwice
8:4
MKS II ZABORZE
GSF Gliwice
3:3*
Drama II Kamieniec
Gwiazda II Chudów
4:1
Leśnik Łącza
LKS II Wilki Wilcza
3:1
LKS Victoria Pilchowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślązak Bycina
0:4
LKS II Wilki Wilcza
Gwiazda II Chudów
3:2
Kłodnica Gliwice
Leśnik Łącza
4:5
KS Korona Bargłówka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II ZABORZE
0:4
LKS Victoria Pilchowice
KS Korona Bargłówka
3:5
Gwiazda II Chudów
LKS II Wilki Wilcza
2:1
Leśnik Łącza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II Chudów
3:3
LKS II Wilki Wilcza
KS Korona Bargłówka
6:2
Kłodnica Gliwice
Ślązak Bycina
3:0
MKS II ZABORZE
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II ZABORZE
3:2
Leśnik Łącza
Kłodnica Gliwice
4:10
LKS Victoria Pilchowice
LKS II Wilki Wilcza
5:0
KS Korona Bargłówka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II Chudów
1:5
MKS II ZABORZE
Ślązak Bycina
1:2
LKS Victoria Pilchowice
LKS II Wilki Wilcza
5:1
Kłodnica Gliwice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II ZABORZE
3:4
KS Korona Bargłówka
Kłodnica Gliwice
6:3
Ślązak Bycina
LKS Victoria Pilchowice
5:1
Leśnik Łącza
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II Chudów
1:3
LKS Victoria Pilchowice
Leśnik Łącza
3:2
Ślązak Bycina
LKS II Wilki Wilcza
5:1
MKS II ZABORZE
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślązak Bycina
3:0
Gwiazda II Chudów
Kłodnica Gliwice
1:1
Leśnik Łącza
LKS Victoria Pilchowice
4:0
KS Korona Bargłówka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości