Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłodnica Gliwice
Pauza
Przyszłość Ciochowice
3:1
KS Korona Bargłówka
Leśnik Łącza
2:1
Młodość II Rudno
Naprzód Łubie
3:0
LKS II 45 Bujaków
Ruch II Kozłów
6:0
Ślązak Bycina
Drama II Kamieniec
1:1
AP Profi Gliwice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama II Kamieniec
Pauza
Młodość II Rudno
6:3
AP Profi Gliwice
LKS II 45 Bujaków
0:5
Przyszłość Ciochowice
Naprzód Łubie
1:1
Ślązak Bycina
KS Korona Bargłówka
3:2
Leśnik Łącza
Kłodnica Gliwice
1:1
Ruch II Kozłów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch II Kozłów
Pauza
Naprzód Łubie
4:1
Kłodnica Gliwice
Przyszłość Ciochowice
4:2
Ślązak Bycina
KS Korona Bargłówka
2:1
AP Profi Gliwice
Leśnik Łącza
7:4
LKS II 45 Bujaków
Drama II Kamieniec
1:2
Młodość II Rudno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość II Rudno
Pauza
Ślązak Bycina
0:3
Leśnik Łącza
LKS II 45 Bujaków
3:1
AP Profi Gliwice
KS Korona Bargłówka
9:2
Drama II Kamieniec
Kłodnica Gliwice
3:1
Przyszłość Ciochowice
Ruch II Kozłów
4:2
Naprzód Łubie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Łubie
Pauza
Ślązak Bycina
3:0
AP Profi Gliwice
Przyszłość Ciochowice
3:2
Ruch II Kozłów
Młodość II Rudno
4:3
KS Korona Bargłówka
Leśnik Łącza
8:2
Kłodnica Gliwice
Drama II Kamieniec
3:2
LKS II 45 Bujaków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Korona Bargłówka
Pauza
Naprzód Łubie
4:2
Przyszłość Ciochowice
Ślązak Bycina
3:1
Drama II Kamieniec
LKS II 45 Bujaków
4:5
Młodość II Rudno
Kłodnica Gliwice
8:1
AP Profi Gliwice
Ruch II Kozłów
3:3
Leśnik Łącza
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
Pauza
Ruch II Kozłów
12:0
AP Profi Gliwice
Młodość II Rudno
1:2
Ślązak Bycina
KS Korona Bargłówka
0:3
LKS II 45 Bujaków
Leśnik Łącza
6:0
Naprzód Łubie
Drama II Kamieniec
0:5
Kłodnica Gliwice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II 45 Bujaków
Pauza
Naprzód Łubie
6:1
AP Profi Gliwice
Ślązak Bycina
0:3
KS Korona Bargłówka
Przyszłość Ciochowice
1:0
Leśnik Łącza
Kłodnica Gliwice
3:2
Młodość II Rudno
Ruch II Kozłów
4:0
Drama II Kamieniec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Łącza
Pauza
Przyszłość Ciochowice
12:1
AP Profi Gliwice
LKS II 45 Bujaków
2:1
Ślązak Bycina
Młodość II Rudno
1:2
Ruch II Kozłów
KS Korona Bargłówka
1:1
Kłodnica Gliwice
Drama II Kamieniec
0:3
Naprzód Łubie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślązak Bycina
Pauza
Naprzód Łubie
2:1
Młodość II Rudno
Przyszłość Ciochowice
5:1
Drama II Kamieniec
Kłodnica Gliwice
3:1
LKS II 45 Bujaków
Leśnik Łącza
8:1
AP Profi Gliwice
Ruch II Kozłów
1:4
KS Korona Bargłówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Profi Gliwice
Pauza
Młodość II Rudno
3:0
Przyszłość Ciochowice
Ślązak Bycina
3:1
Kłodnica Gliwice
LKS II 45 Bujaków
2:3
Ruch II Kozłów
KS Korona Bargłówka
1:2
Naprzód Łubie
Drama II Kamieniec
2:5
Leśnik Łącza
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłodnica Gliwice
Pauza
KS Korona Bargłówka
2:1
Przyszłość Ciochowice
Drama II Kamieniec
3:0*
AP Profi Gliwice
Ślązak Bycina
1:2
Ruch II Kozłów
LKS II 45 Bujaków
2:1
Naprzód Łubie
Młodość II Rudno
4:5
Leśnik Łącza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama II Kamieniec
Pauza
Leśnik Łącza
4:4
KS Korona Bargłówka
Ślązak Bycina
1:5
Naprzód Łubie
Przyszłość Ciochowice
4:2
LKS II 45 Bujaków
AP Profi Gliwice
0:3*
Młodość II Rudno
Ruch II Kozłów
7:2
Kłodnica Gliwice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch II Kozłów
Pauza
AP Profi Gliwice
0:3*
KS Korona Bargłówka
Ślązak Bycina
0:3
Przyszłość Ciochowice
LKS II 45 Bujaków
4:2
Leśnik Łącza
Młodość II Rudno
1:0
Drama II Kamieniec
Kłodnica Gliwice
0:4
Naprzód Łubie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość II Rudno
Pauza
AP Profi Gliwice
0:3*
LKS II 45 Bujaków
Przyszłość Ciochowice
6:2
Kłodnica Gliwice
Drama II Kamieniec
3:5
KS Korona Bargłówka
Ruch II Kozłów
0:0
Naprzód Łubie
Leśnik Łącza
2:0
Ślązak Bycina
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Łubie
Pauza
AP Profi Gliwice
0:3*
Ślązak Bycina
LKS II 45 Bujaków
3:0
Drama II Kamieniec
KS Korona Bargłówka
5:1
Młodość II Rudno
Kłodnica Gliwice
1:2
Leśnik Łącza
Ruch II Kozłów
4:2
Przyszłość Ciochowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Korona Bargłówka
Pauza
Młodość II Rudno
3:3
LKS II 45 Bujaków
Leśnik Łącza
8:2
Ruch II Kozłów
AP Profi Gliwice
0:3*
Kłodnica Gliwice
Przyszłość Ciochowice
1:1
Naprzód Łubie
Drama II Kamieniec
3:0*
Ślązak Bycina
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
Pauza
AP Profi Gliwice
0:3*
Ruch II Kozłów
Naprzód Łubie
1:2
Leśnik Łącza
Ślązak Bycina
1:2
Młodość II Rudno
LKS II 45 Bujaków
2:1
KS Korona Bargłówka
Kłodnica Gliwice
2:0
Drama II Kamieniec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II 45 Bujaków
Pauza
Młodość II Rudno
3:4
Kłodnica Gliwice
Leśnik Łącza
5:0
Przyszłość Ciochowice
AP Profi Gliwice
0:3*
Naprzód Łubie
KS Korona Bargłówka
4:1
Ślązak Bycina
Drama II Kamieniec
1:2
Ruch II Kozłów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Łącza
Pauza
AP Profi Gliwice
0:3*
Przyszłość Ciochowice
Ruch II Kozłów
7:1
Młodość II Rudno
Naprzód Łubie
2:3
Drama II Kamieniec
Ślązak Bycina
2:3
LKS II 45 Bujaków
Kłodnica Gliwice
3:2
KS Korona Bargłówka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślązak Bycina
Pauza
AP Profi Gliwice
0:3*
Leśnik Łącza
KS Korona Bargłówka
1:1
Ruch II Kozłów
Drama II Kamieniec
2:3
Przyszłość Ciochowice
LKS II 45 Bujaków
2:0
Kłodnica Gliwice
Młodość II Rudno
1:0
Naprzód Łubie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Profi Gliwice
Pauza
Naprzód Łubie
3:1
KS Korona Bargłówka
Przyszłość Ciochowice
1:2
Młodość II Rudno
Kłodnica Gliwice
2:1
Ślązak Bycina
Leśnik Łącza
11:1
Drama II Kamieniec
Ruch II Kozłów
3:5
LKS II 45 Bujaków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości