Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
0:3
Naprzód Żernica
Ruch Kozłów
3:2
Burza Borowa Wieś
Orzeł Stanica
0:1
Start Sierakowice
Tempo Paniówki
4:1
Zaborze Zabrze
Młodość Rudno
2:2
Gwarek Zabrze
Zryw Radonia
4:1
Carbo Gliwice
Walka Zabrze
0:3*
Zamkowiec Toszek
Olimpia Pławniowice
0:3
Gwiazda Chudów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
4:2
Ruch Kozłów
Burza Borowa Wieś
4:1
Orzeł Stanica
Zaborze Zabrze
2:0
Olimpia Pławniowice
Naprzód Żernica
1:0
Tempo Paniówki
Carbo Gliwice
2:3
Walka Zabrze
Zamkowiec Toszek
2:1
Sokół Łany Wielkie
Młodość Rudno
0:0
Gwiazda Chudów
Zryw Radonia
1:1
Start Sierakowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
3:5
Carbo Gliwice
Gwarek Zabrze
0:0
Orzeł Stanica
Naprzód Żernica
7:1
Olimpia Pławniowice
Ruch Kozłów
0:2
Młodość Rudno
Gwiazda Chudów
2:1
Zaborze Zabrze
Tempo Paniówki
3:1
Zamkowiec Toszek
Zryw Radonia
2:4
Burza Borowa Wieś
Walka Zabrze
1:4
Start Sierakowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
4:0
Zryw Radonia
Sokół Łany Wielkie
2:2
Start Sierakowice
Ruch Kozłów
3:2
Orzeł Stanica
Burza Borowa Wieś
6:1
Walka Zabrze
Młodość Rudno
2:2
Zaborze Zabrze
Carbo Gliwice
1:7
Tempo Paniówki
Zamkowiec Toszek
3:3
Olimpia Pławniowice
Naprzód Żernica
1:5
Gwiazda Chudów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
0:2
Burza Borowa Wieś
Orzeł Stanica
2:1
Młodość Rudno
Gwiazda Chudów
2:1
Zamkowiec Toszek
Tempo Paniówki
5:2
Start Sierakowice
Zaborze Zabrze
0:1
Naprzód Żernica
Zryw Radonia
5:2
Ruch Kozłów
Walka Zabrze
1:0
Gwarek Zabrze
Olimpia Pławniowice
3:2
Carbo Gliwice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
2:0
Sokół Łany Wielkie
Burza Borowa Wieś
0:0
Tempo Paniówki
Carbo Gliwice
0:3
Gwiazda Chudów
Zamkowiec Toszek
0:4
Zaborze Zabrze
Ruch Kozłów
2:0
Walka Zabrze
Olimpia Pławniowice
1:3
Start Sierakowice
Młodość Rudno
4:3
Naprzód Żernica
Zryw Radonia
0:2
Orzeł Stanica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
1:5
Ruch Kozłów
Naprzód Żernica
4:2
Zamkowiec Toszek
Gwiazda Chudów
2:3
Start Sierakowice
Zaborze Zabrze
1:2
Carbo Gliwice
Zryw Radonia
0:1
Młodość Rudno
Tempo Paniówki
1:1
Gwarek Zabrze
Olimpia Pławniowice
0:2
Burza Borowa Wieś
Walka Zabrze
3:2
Orzeł Stanica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
2:0
Orzeł Stanica
Gwarek Zabrze
2:0
Olimpia Pławniowice
Burza Borowa Wieś
2:2
Gwiazda Chudów
Zaborze Zabrze
1:2
Start Sierakowice
Zryw Radonia
2:1
Walka Zabrze
Ruch Kozłów
0:3
Tempo Paniówki
Carbo Gliwice
0:8
Naprzód Żernica
Młodość Rudno
6:1
Zamkowiec Toszek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
1:4
Burza Borowa Wieś
Sokół Łany Wielkie
1:5
Zryw Radonia
Naprzód Żernica
2:1
Start Sierakowice
Gwiazda Chudów
2:1
Gwarek Zabrze
Tempo Paniówki
4:0
Orzeł Stanica
Zamkowiec Toszek
4:1
Carbo Gliwice
Walka Zabrze
2:1
Młodość Rudno
Olimpia Pławniowice
0:0
Ruch Kozłów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
1:2
Zaborze Zabrze
Burza Borowa Wieś
3:2
Naprzód Żernica
Zryw Radonia
2:3
Tempo Paniówki
Ruch Kozłów
0:4
Gwiazda Chudów
Młodość Rudno
4:1
Carbo Gliwice
Zamkowiec Toszek
0:1
Start Sierakowice
Walka Zabrze
1:1
Sokół Łany Wielkie
Olimpia Pławniowice
1:2
Orzeł Stanica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
4:2
Młodość Rudno
Zaborze Zabrze
2:3
Ruch Kozłów
Naprzód Żernica
0:1
Gwarek Zabrze
Gwiazda Chudów
5:0
Orzeł Stanica
Carbo Gliwice
2:4
Start Sierakowice
Tempo Paniówki
3:1
Walka Zabrze
Zamkowiec Toszek
0:4
Burza Borowa Wieś
Olimpia Pławniowice
1:3
Zryw Radonia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
- : -
Zamkowiec Toszek
Burza Borowa Wieś
- : -
Carbo Gliwice
Zryw Radonia
- : -
Gwiazda Chudów
Ruch Kozłów
- : -
Naprzód Żernica
Zaborze Zabrze
- : -
Orzeł Stanica
Sokół Łany Wielkie
- : -
Tempo Paniówki
Młodość Rudno
- : -
Start Sierakowice
Walka Zabrze
- : -
Olimpia Pławniowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
- : -
Start Sierakowice
Zaborze Zabrze
- : -
Zryw Radonia
Naprzód Żernica
- : -
Orzeł Stanica
Gwiazda Chudów
- : -
Walka Zabrze
Zamkowiec Toszek
- : -
Ruch Kozłów
Tempo Paniówki
- : -
Młodość Rudno
Olimpia Pławniowice
- : -
Sokół Łany Wielkie
Carbo Gliwice
- : -
Gwarek Zabrze
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
- : -
Start Sierakowice
Sokół Łany Wielkie
- : -
Gwiazda Chudów
Zryw Radonia
- : -
Naprzód Żernica
Ruch Kozłów
- : -
Carbo Gliwice
Młodość Rudno
- : -
Burza Borowa Wieś
Zamkowiec Toszek
- : -
Orzeł Stanica
Tempo Paniówki
- : -
Olimpia Pławniowice
Walka Zabrze
- : -
Zaborze Zabrze
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
- : -
Gwarek Zabrze
Zaborze Zabrze
- : -
Sokół Łany Wielkie
Naprzód Żernica
- : -
Walka Zabrze
Ruch Kozłów
- : -
Start Sierakowice
Gwiazda Chudów
- : -
Tempo Paniówki
Carbo Gliwice
- : -
Orzeł Stanica
Zamkowiec Toszek
- : -
Zryw Radonia
Olimpia Pławniowice
- : -
Młodość Rudno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości