Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
0:3
Naprzód Żernica
Ruch Kozłów
3:2
Burza Borowa Wieś
Orzeł Stanica
0:1
Start Sierakowice
Tempo Paniówki
4:1
Zaborze Zabrze
Młodość Rudno
2:2
Gwarek Zabrze
Zryw Radonia
4:1
Carbo Gliwice
Walka Zabrze
0:3*
Zamkowiec Toszek
Olimpia Pławniowice
0:3
Gwiazda Chudów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
4:2
Ruch Kozłów
Burza Borowa Wieś
4:1
Orzeł Stanica
Zaborze Zabrze
2:0
Olimpia Pławniowice
Naprzód Żernica
1:0
Tempo Paniówki
Carbo Gliwice
2:3
Walka Zabrze
Zamkowiec Toszek
2:1
Sokół Łany Wielkie
Młodość Rudno
0:0
Gwiazda Chudów
Zryw Radonia
1:1
Start Sierakowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
- : -
Carbo Gliwice
Gwarek Zabrze
- : -
Orzeł Stanica
Naprzód Żernica
- : -
Olimpia Pławniowice
Ruch Kozłów
- : -
Młodość Rudno
Gwiazda Chudów
- : -
Zaborze Zabrze
Tempo Paniówki
- : -
Zamkowiec Toszek
Zryw Radonia
- : -
Burza Borowa Wieś
Walka Zabrze
- : -
Start Sierakowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
- : -
Start Sierakowice
Gwarek Zabrze
- : -
Zryw Radonia
Burza Borowa Wieś
- : -
Walka Zabrze
Naprzód Żernica
- : -
Gwiazda Chudów
Carbo Gliwice
- : -
Tempo Paniówki
Zamkowiec Toszek
- : -
Olimpia Pławniowice
Ruch Kozłów
- : -
Orzeł Stanica
Młodość Rudno
- : -
Zaborze Zabrze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
- : -
Burza Borowa Wieś
Orzeł Stanica
- : -
Młodość Rudno
Gwiazda Chudów
- : -
Zamkowiec Toszek
Tempo Paniówki
- : -
Start Sierakowice
Zaborze Zabrze
- : -
Naprzód Żernica
Zryw Radonia
- : -
Ruch Kozłów
Walka Zabrze
- : -
Gwarek Zabrze
Olimpia Pławniowice
- : -
Carbo Gliwice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
- : -
Sokół Łany Wielkie
Burza Borowa Wieś
- : -
Tempo Paniówki
Carbo Gliwice
- : -
Gwiazda Chudów
Zamkowiec Toszek
- : -
Zaborze Zabrze
Ruch Kozłów
- : -
Walka Zabrze
Olimpia Pławniowice
- : -
Start Sierakowice
Młodość Rudno
- : -
Naprzód Żernica
Zryw Radonia
- : -
Orzeł Stanica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
- : -
Ruch Kozłów
Olimpia Pławniowice
- : -
Burza Borowa Wieś
Naprzód Żernica
- : -
Zamkowiec Toszek
Gwiazda Chudów
- : -
Start Sierakowice
Zaborze Zabrze
- : -
Carbo Gliwice
Tempo Paniówki
- : -
Gwarek Zabrze
Zryw Radonia
- : -
Młodość Rudno
Walka Zabrze
- : -
Orzeł Stanica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości