Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
2:0
Carbo Gliwice
Młodość Rudno
2:1
Jedność Przyszowice
Sokół Łany Wielkie
3:2
Społem Zabrze
Zryw Radonia
1:0
Orły Bojszów
Naprzód Żernica
2:1
Walka Zabrze
KS MOSiR Stal Zabrze
0:2
Ruch II Kozłów
Tęcza Wielowieś
1:3
Drama Kamieniec
Gwiazda Chudów
0:3
Gwarek Zabrze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
1:1
Zaborze Zabrze
Społem Zabrze
1:1
Naprzód Żernica
Orły Bojszów
6:0
Tęcza Wielowieś
Drama Kamieniec
1:3
Sokół Łany Wielkie
Carbo Gliwice
2:6
Zryw Radonia
KS MOSiR Stal Zabrze
2:1
Gwiazda Chudów
Ruch II Kozłów
0:1
Jedność Przyszowice
Walka Zabrze
5:1
Młodość Rudno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
3:2
KS MOSiR Stal Zabrze
Młodość Rudno
2:1
Społem Zabrze
Sokół Łany Wielkie
5:3
Orły Bojszów
Zryw Radonia
2:4
Gwarek Zabrze
Jedność Przyszowice
5:1
Walka Zabrze
Naprzód Żernica
0:0
Drama Kamieniec
Tęcza Wielowieś
1:4
Carbo Gliwice
Gwiazda Chudów
3:1
Ruch II Kozłów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch II Kozłów
1:1
Walka Zabrze
Gwiazda Chudów
2:1
Zaborze Zabrze
Gwarek Zabrze
4:2
Tęcza Wielowieś
Społem Zabrze
0:3*
Jedność Przyszowice
Orły Bojszów
1:1
Naprzód Żernica
Carbo Gliwice
2:3
Sokół Łany Wielkie
KS MOSiR Stal Zabrze
1:3
Zryw Radonia
Młodość Rudno
1:0
Drama Kamieniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
1:0
Ruch II Kozłów
Młodość Rudno
3:1
Orły Bojszów
Sokół Łany Wielkie
1:2
Gwarek Zabrze
Zryw Radonia
0:5
Gwiazda Chudów
Jedność Przyszowice
1:1
Drama Kamieniec
Naprzód Żernica
2:2
Carbo Gliwice
Tęcza Wielowieś
1:3
KS MOSiR Stal Zabrze
Walka Zabrze
1:0
Społem Zabrze
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
0:1
Zryw Radonia
Orły Bojszów
5:4
Jedność Przyszowice
Drama Kamieniec
2:1
Walka Zabrze
Carbo Gliwice
2:1
Młodość Rudno
KS MOSiR Stal Zabrze
2:1
Sokół Łany Wielkie
Ruch II Kozłów
0:1
Społem Zabrze
Gwiazda Chudów
1:0
Tęcza Wielowieś
Gwarek Zabrze
5:0
Naprzód Żernica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
3:3
Drama Kamieniec
Młodość Rudno
2:0
Gwarek Zabrze
Sokół Łany Wielkie
2:3
Gwiazda Chudów
Zryw Radonia
1:0
Ruch II Kozłów
Jedność Przyszowice
2:2
Carbo Gliwice
Naprzód Żernica
3:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Tęcza Wielowieś
0:1
Zaborze Zabrze
Walka Zabrze
4:1
Orły Bojszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
7:0
Jedność Przyszowice
Zryw Radonia
0:0
Tęcza Wielowieś
Orły Bojszów
2:3
Społem Zabrze
Carbo Gliwice
1:0
Walka Zabrze
KS MOSiR Stal Zabrze
4:1
Młodość Rudno
Gwiazda Chudów
3:0
Naprzód Żernica
Zaborze Zabrze
2:0
Sokół Łany Wielkie
Ruch II Kozłów
3:1
Drama Kamieniec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
1:3
Carbo Gliwice
Młodość Rudno
3:0
Gwiazda Chudów
Sokół Łany Wielkie
5:2
Zryw Radonia
Jedność Przyszowice
2:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Drama Kamieniec
1:2
Orły Bojszów
Naprzód Żernica
1:3
Zaborze Zabrze
Tęcza Wielowieś
0:2
Ruch II Kozłów
Walka Zabrze
1:6
Gwarek Zabrze
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
2:1
Młodość Rudno
Zryw Radonia
6:1
Naprzód Żernica
KS MOSiR Stal Zabrze
3:0
Walka Zabrze
Ruch II Kozłów
2:1
Orły Bojszów
Tęcza Wielowieś
1:2
Sokół Łany Wielkie
Gwiazda Chudów
4:0
Jedność Przyszowice
Carbo Gliwice
3:3
Drama Kamieniec
Gwarek Zabrze
4:1
Społem Zabrze
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Kamieniec
3:3
Gwarek Zabrze
Społem Zabrze
1:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Młodość Rudno
0:3*
Zryw Radonia
Sokół Łany Wielkie
1:0
Ruch II Kozłów
Jedność Przyszowice
3:3
Zaborze Zabrze
Orły Bojszów
4:1
Carbo Gliwice
Naprzód Żernica
4:1
Tęcza Wielowieś
Walka Zabrze
2:2
Gwiazda Chudów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
1:1
Orły Bojszów
Zaborze Zabrze
4:1
Walka Zabrze
Sokół Łany Wielkie
0:2
Naprzód Żernica
Zryw Radonia
4:2
Jedność Przyszowice
KS MOSiR Stal Zabrze
3:2
Drama Kamieniec
Ruch II Kozłów
2:3
Carbo Gliwice
Tęcza Wielowieś
2:2
Młodość Rudno
Gwiazda Chudów
2:2
Społem Zabrze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
0:0
Zaborze Zabrze
Młodość Rudno
1:1
Sokół Łany Wielkie
Jedność Przyszowice
5:1
Tęcza Wielowieś
Orły Bojszów
1:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Drama Kamieniec
3:0
Gwiazda Chudów
Naprzód Żernica
3:3
Ruch II Kozłów
Carbo Gliwice
1:1
Gwarek Zabrze
Walka Zabrze
1:0
Zryw Radonia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
5:2
Drama Kamieniec
Sokół Łany Wielkie
1:0
Jedność Przyszowice
Zryw Radonia
4:1
Społem Zabrze
Naprzód Żernica
0:1
Młodość Rudno
KS MOSiR Stal Zabrze
0:1
Carbo Gliwice
Ruch II Kozłów
2:3
Gwarek Zabrze
Tęcza Wielowieś
0:1
Walka Zabrze
Gwiazda Chudów
2:5
Orły Bojszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
2:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Społem Zabrze
3:2
Tęcza Wielowieś
Młodość Rudno
3:1
Ruch II Kozłów
Jedność Przyszowice
2:1
Naprzód Żernica
Orły Bojszów
1:1
Zaborze Zabrze
Drama Kamieniec
2:2
Zryw Radonia
Carbo Gliwice
1:3
Gwiazda Chudów
Walka Zabrze
1:5
Sokół Łany Wielkie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
2:1
Gwiazda Chudów
Ruch II Kozłów
9:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Społem Zabrze
4:3
Sokół Łany Wielkie
Jedność Przyszowice
0:1
Młodość Rudno
Orły Bojszów
0:2
Zryw Radonia
Drama Kamieniec
5:1
Tęcza Wielowieś
Carbo Gliwice
2:2
Zaborze Zabrze
Walka Zabrze
1:0
Naprzód Żernica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Żernica
2:0
Społem Zabrze
Zaborze Zabrze
2:1
Gwarek Zabrze
Sokół Łany Wielkie
1:0
Drama Kamieniec
Gwiazda Chudów
2:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Młodość Rudno
0:0
Walka Zabrze
Zryw Radonia
3:0
Carbo Gliwice
Jedność Przyszowice
1:0
Ruch II Kozłów
Tęcza Wielowieś
1:8
Orły Bojszów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Bojszów
1:1
Sokół Łany Wielkie
Carbo Gliwice
3:3
Tęcza Wielowieś
Walka Zabrze
1:1
Jedność Przyszowice
Drama Kamieniec
0:5
Naprzód Żernica
Ruch II Kozłów
2:2
Gwiazda Chudów
Społem Zabrze
0:0
Młodość Rudno
Gwarek Zabrze
2:2
Zryw Radonia
KS MOSiR Stal Zabrze
1:1
Zaborze Zabrze
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
4:3
Carbo Gliwice
Zryw Radonia
3:3
KS MOSiR Stal Zabrze
Jedność Przyszowice
1:0
Społem Zabrze
Naprzód Żernica
2:0
Orły Bojszów
Tęcza Wielowieś
1:4
Gwarek Zabrze
Walka Zabrze
0:4
Ruch II Kozłów
Zaborze Zabrze
5:2
Gwiazda Chudów
Drama Kamieniec
1:2
Młodość Rudno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Bojszów
2:1
Młodość Rudno
Carbo Gliwice
0:2
Naprzód Żernica
KS MOSiR Stal Zabrze
7:1
Tęcza Wielowieś
Gwiazda Chudów
3:3
Zryw Radonia
Drama Kamieniec
1:1
Jedność Przyszowice
Ruch II Kozłów
1:1
Zaborze Zabrze
Społem Zabrze
1:2
Walka Zabrze
Gwarek Zabrze
1:0
Sokół Łany Wielkie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
0:1
Carbo Gliwice
Sokół Łany Wielkie
1:3
KS MOSiR Stal Zabrze
Naprzód Żernica
0:1
Gwarek Zabrze
Walka Zabrze
2:1
Drama Kamieniec
Społem Zabrze
1:8
Ruch II Kozłów
Tęcza Wielowieś
3:2
Gwiazda Chudów
Jedność Przyszowice
3:0
Orły Bojszów
Zryw Radonia
1:1
Zaborze Zabrze
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
0:0
Młodość Rudno
Orły Bojszów
1:3
Walka Zabrze
Carbo Gliwice
1:1
Jedność Przyszowice
KS MOSiR Stal Zabrze
4:0
Naprzód Żernica
Ruch II Kozłów
0:4
Zryw Radonia
Gwiazda Chudów
1:1
Sokół Łany Wielkie
Zaborze Zabrze
3:3
Tęcza Wielowieś
Drama Kamieniec
0:4
Społem Zabrze
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
5:4
Orły Bojszów
Sokół Łany Wielkie
3:0
Zaborze Zabrze
Naprzód Żernica
4:2
Gwiazda Chudów
Tęcza Wielowieś
1:4
Zryw Radonia
Walka Zabrze
2:2
Carbo Gliwice
Jedność Przyszowice
1:2
Gwarek Zabrze
Młodość Rudno
2:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Drama Kamieniec
1:4
Ruch II Kozłów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Carbo Gliwice
2:2
Społem Zabrze
KS MOSiR Stal Zabrze
3:1
Jedność Przyszowice
Ruch II Kozłów
1:0
Tęcza Wielowieś
Zaborze Zabrze
4:1
Naprzód Żernica
Orły Bojszów
4:1
Drama Kamieniec
Gwarek Zabrze
4:1
Walka Zabrze
Gwiazda Chudów
2:1
Młodość Rudno
Zryw Radonia
1:0
Sokół Łany Wielkie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
13:1
Tęcza Wielowieś
Orły Bojszów
1:2
Ruch II Kozłów
Naprzód Żernica
1:1
Zryw Radonia
Walka Zabrze
2:2
KS MOSiR Stal Zabrze
Społem Zabrze
0:5
Gwarek Zabrze
Drama Kamieniec
1:1
Carbo Gliwice
Jedność Przyszowice
5:1
Gwiazda Chudów
Młodość Rudno
2:1
Zaborze Zabrze
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
6:1
Jedność Przyszowice
Carbo Gliwice
3:0
Orły Bojszów
KS MOSiR Stal Zabrze
3:2
Społem Zabrze
Ruch II Kozłów
3:3
Sokół Łany Wielkie
Gwiazda Chudów
3:1
Walka Zabrze
Zryw Radonia
2:2
Młodość Rudno
Tęcza Wielowieś
0:2
Naprzód Żernica
Gwarek Zabrze
4:1
Drama Kamieniec
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Bojszów
1:1
Gwarek Zabrze
Naprzód Żernica
1:4
Sokół Łany Wielkie
Carbo Gliwice
2:1
Ruch II Kozłów
Walka Zabrze
3:3
Zaborze Zabrze
Drama Kamieniec
0:5
KS MOSiR Stal Zabrze
Młodość Rudno
7:3
Tęcza Wielowieś
Jedność Przyszowice
3:7
Zryw Radonia
Społem Zabrze
1:5
Gwiazda Chudów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
3:2
Społem Zabrze
Sokół Łany Wielkie
4:3
Młodość Rudno
KS MOSiR Stal Zabrze
2:1
Orły Bojszów
Ruch II Kozłów
1:3
Naprzód Żernica
Gwiazda Chudów
4:0
Drama Kamieniec
Gwarek Zabrze
2:2
Carbo Gliwice
Zryw Radonia
3:0
Walka Zabrze
Tęcza Wielowieś
0:0
Jedność Przyszowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
7:0
Ruch II Kozłów
Społem Zabrze
1:5
Zryw Radonia
Młodość Rudno
2:2
Naprzód Żernica
Jedność Przyszowice
0:2
Sokół Łany Wielkie
Orły Bojszów
2:2
Gwiazda Chudów
Carbo Gliwice
3:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Walka Zabrze
1:2
Tęcza Wielowieś
Drama Kamieniec
0:3
Zaborze Zabrze
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
1:3
Orły Bojszów
Sokół Łany Wielkie
3:1
Walka Zabrze
Naprzód Żernica
6:1
Jedność Przyszowice
KS MOSiR Stal Zabrze
1:1
Gwarek Zabrze
Ruch II Kozłów
1:1
Młodość Rudno
Tęcza Wielowieś
3:0
Społem Zabrze
Gwiazda Chudów
4:0
Carbo Gliwice
Zryw Radonia
5:0
Drama Kamieniec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości