Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zaborze Zabrze
Społem Zabrze
3:1
Tempo Paniówki
Młodość Rudno
3:2
Wilki Wilcza
Zryw Radonia
0:2
Gwarek Zabrze
Naprzód Żernica
3:1
Olimpia Pławniowice
Orzeł Stanica
2:4
Ruch Kozłów
Carbo Gliwice
1:0
Sokół Łany Wielkie
Zamkowiec Toszek
7:0
Quo Vadis Makoszowy
Walka Zabrze
0:2
Start Sierakowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Walka Zabrze
Pauza
Ruch Kozłów
2:3
Zamkowiec Toszek
Wilki Wilcza
0:7
Zaborze Zabrze
Quo Vadis Makoszowy
3:1
Społem Zabrze
Tempo Paniówki
7:0
Zryw Radonia
Gwarek Zabrze
3:1
Carbo Gliwice
Młodość Rudno
3:3
Sokół Łany Wielkie
Naprzód Żernica
0:2
Start Sierakowice
Olimpia Pławniowice
4:2
Orzeł Stanica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Sierakowice
Pauza
Zaborze Zabrze
1:0
Sokół Łany Wielkie
Młodość Rudno
0:4
Gwarek Zabrze
Zryw Radonia
5:1
Quo Vadis Makoszowy
Orzeł Stanica
0:3
Naprzód Żernica
Carbo Gliwice
1:5
Tempo Paniówki
Zamkowiec Toszek
3:0*
Olimpia Pławniowice
Walka Zabrze
3:1
Wilki Wilcza
Społem Zabrze
3:2
Ruch Kozłów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Żernica
Pauza
Gwarek Zabrze
0:1
Zaborze Zabrze
Orzeł Stanica
1:3
Zamkowiec Toszek
Ruch Kozłów
5:1
Zryw Radonia
Wilki Wilcza
0:2
Start Sierakowice
Tempo Paniówki
4:1
Młodość Rudno
Walka Zabrze
2:0
Sokół Łany Wielkie
Olimpia Pławniowice
0:2
Społem Zabrze
Quo Vadis Makoszowy
3:1
Carbo Gliwice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilcza
Pauza
Zaborze Zabrze
1:4
Tempo Paniówki
Społem Zabrze
2:4
Orzeł Stanica
Młodość Rudno
9:1
Quo Vadis Makoszowy
Zryw Radonia
2:0
Olimpia Pławniowice
Zamkowiec Toszek
1:1
Naprzód Żernica
Start Sierakowice
2:1
Sokół Łany Wielkie
Walka Zabrze
1:0
Gwarek Zabrze
Ruch Kozłów
3:1
Carbo Gliwice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
Pauza
Naprzód Żernica
4:1
Wilki Wilcza
Orzeł Stanica
5:1
Zryw Radonia
Zamkowiec Toszek
5:3
Społem Zabrze
Ruch Kozłów
2:1
Młodość Rudno
Quo Vadis Makoszowy
0:0
Zaborze Zabrze
Gwarek Zabrze
0:1
Start Sierakowice
Tempo Paniówki
2:4
Walka Zabrze
Olimpia Pławniowice
3:1
Carbo Gliwice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
Pauza
Społem Zabrze
6:1
Naprzód Żernica
Zaborze Zabrze
2:2
Ruch Kozłów
Młodość Rudno
7:1
Olimpia Pławniowice
Zryw Radonia
3:3
Zamkowiec Toszek
Carbo Gliwice
5:2
Orzeł Stanica
Wilki Wilcza
0:4
Sokół Łany Wielkie
Start Sierakowice
1:1
Tempo Paniówki
Quo Vadis Makoszowy
0:1
Walka Zabrze
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Paniówki
Pauza
Społem Zabrze
0:1
Zryw Radonia
Naprzód Żernica
1:0
Sokół Łany Wielkie
Orzeł Stanica
3:7
Młodość Rudno
Zamkowiec Toszek
1:1
Carbo Gliwice
Ruch Kozłów
0:2
Walka Zabrze
Quo Vadis Makoszowy
0:2
Start Sierakowice
Gwarek Zabrze
8:0
Wilki Wilcza
Olimpia Pławniowice
1:6
Zaborze Zabrze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Quo Vadis Makoszowy
Pauza
Zaborze Zabrze
5:0
Orzeł Stanica
Młodość Rudno
1:2
Zamkowiec Toszek
Zryw Radonia
4:2
Naprzód Żernica
Carbo Gliwice
1:1
Społem Zabrze
Wilki Wilcza
1:4
Tempo Paniówki
Start Sierakowice
6:0
Ruch Kozłów
Gwarek Zabrze
5:3
Sokół Łany Wielkie
Walka Zabrze
2:1
Olimpia Pławniowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Kozłów
Pauza
Społem Zabrze
3:3
Młodość Rudno
Zryw Radonia
2:2
Carbo Gliwice
Naprzód Żernica
2:2
Gwarek Zabrze
Zamkowiec Toszek
0:2
Zaborze Zabrze
Quo Vadis Makoszowy
0:3
Wilki Wilcza
Orzeł Stanica
3:3
Walka Zabrze
Tempo Paniówki
2:5
Sokół Łany Wielkie
Olimpia Pławniowice
1:7
Start Sierakowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Pławniowice
Pauza
Zaborze Zabrze
2:0
Społem Zabrze
Carbo Gliwice
1:4
Naprzód Żernica
Wilki Wilcza
0:3
Ruch Kozłów
Quo Vadis Makoszowy
1:5
Sokół Łany Wielkie
Start Sierakowice
5:1
Orzeł Stanica
Gwarek Zabrze
2:2
Tempo Paniówki
Młodość Rudno
9:0
Zryw Radonia
Walka Zabrze
0:3
Zamkowiec Toszek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Stanica
Pauza
Społem Zabrze
1:3
Walka Zabrze
Zryw Radonia
1:1
Zaborze Zabrze
Naprzód Żernica
0:4
Tempo Paniówki
Carbo Gliwice
3:7
Młodość Rudno
Ruch Kozłów
1:4
Sokół Łany Wielkie
Quo Vadis Makoszowy
1:10
Gwarek Zabrze
Olimpia Pławniowice
5:3
Wilki Wilcza
Zamkowiec Toszek
0:0
Start Sierakowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamkowiec Toszek
Pauza
Gwarek Zabrze
6:1
Ruch Kozłów
Zaborze Zabrze
4:1
Carbo Gliwice
Młodość Rudno
1:2
Naprzód Żernica
Wilki Wilcza
1:3
Orzeł Stanica
Start Sierakowice
3:1
Społem Zabrze
Tempo Paniówki
7:1
Quo Vadis Makoszowy
Walka Zabrze
4:0
Zryw Radonia
Olimpia Pławniowice
0:3
Sokół Łany Wielkie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
Pauza
Zryw Radonia
0:4
Start Sierakowice
Naprzód Żernica
5:3
Quo Vadis Makoszowy
Carbo Gliwice
2:3
Walka Zabrze
Zamkowiec Toszek
4:2
Wilki Wilcza
Ruch Kozłów
0:1
Tempo Paniówki
Olimpia Pławniowice
1:2
Gwarek Zabrze
Młodość Rudno
0:2
Zaborze Zabrze
Orzeł Stanica
2:3
Sokół Łany Wielkie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Radonia
Pauza
Zaborze Zabrze
7:2
Naprzód Żernica
Ruch Kozłów
8:1
Quo Vadis Makoszowy
Wilki Wilcza
0:0
Społem Zabrze
Start Sierakowice
1:4
Carbo Gliwice
Gwarek Zabrze
10:0
Orzeł Stanica
Tempo Paniówki
3:1
Olimpia Pławniowice
Walka Zabrze
3:2
Młodość Rudno
Zamkowiec Toszek
- : -
Sokół Łany Wielkie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Carbo Gliwice
Pauza
Społem Zabrze
0:3
Sokół Łany Wielkie
Zaborze Zabrze
3:0
Walka Zabrze
Młodość Rudno
1:1
Start Sierakowice
Naprzód Żernica
4:2
Ruch Kozłów
Orzeł Stanica
0:6
Tempo Paniówki
Zamkowiec Toszek
0:3
Gwarek Zabrze
Olimpia Pławniowice
6:1
Quo Vadis Makoszowy
Zryw Radonia
2:0
Wilki Wilcza
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
Pauza
Zryw Radonia
2:1
Sokół Łany Wielkie
Ruch Kozłów
2:4
Olimpia Pławniowice
Wilki Wilcza
2:1
Carbo Gliwice
Quo Vadis Makoszowy
3:2
Orzeł Stanica
Start Sierakowice
0:1
Zaborze Zabrze
Gwarek Zabrze
3:2
Społem Zabrze
Tempo Paniówki
2:2
Zamkowiec Toszek
Walka Zabrze
4:2
Naprzód Żernica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości