Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
5:0
Zamkowiec Toszek
Tęcza Wielowieś
1:4
Ruch Kozłów
Concordia Knurów
13:0
Zryw Radonia
Gwarek II Ornontowice
2:1
Carbo Gliwice
Gwarek Zabrze
4:3
Walka Zabrze
Tempo Paniówki
6:1
Młodość Rudno
KS 94 Rachowice
1:1
Naprzód Żernica
Naprzód Świbie
2:0
Zaborze Zabrze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
5:0
Tempo Paniówki
Zryw Radonia
1:14
Gwarek Zabrze
Naprzód Żernica
2:2
Concordia Knurów
Carbo Gliwice
5:1
Walka Zabrze
Zamkowiec Toszek
1:1
Naprzód Świbie
Ruch Kozłów
1:2
Sokół Łany Wielkie
Gwarek II Ornontowice
2:0
Tęcza Wielowieś
Młodość Rudno
0:3
KS 94 Rachowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
4:0
Naprzód Żernica
Concordia Knurów
4:1
Młodość Rudno
Tęcza Wielowieś
0:4
Carbo Gliwice
KS 94 Rachowice
4:1
Zaborze Zabrze
Sokół Łany Wielkie
2:2
Gwarek II Ornontowice
Tempo Paniówki
7:0
Zamkowiec Toszek
Zryw Radonia
1:10
Walka Zabrze
Naprzód Świbie
2:3
Ruch Kozłów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Żernica
8:2
Walka Zabrze
Ruch Kozłów
2:3
Tempo Paniówki
Młodość Rudno
2:1
Gwarek Zabrze
Zamkowiec Toszek
0:2
KS 94 Rachowice
Tęcza Wielowieś
2:0
Sokół Łany Wielkie
Gwarek II Ornontowice
3:0
Naprzód Świbie
Zaborze Zabrze
0:2
Concordia Knurów
Carbo Gliwice
18:2
Zryw Radonia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
3:1
Zamkowiec Toszek
Sokół Łany Wielkie
1:0
Carbo Gliwice
Zryw Radonia
1:13
Naprzód Żernica
Gwarek Zabrze
4:3
Zaborze Zabrze
Tempo Paniówki
2:0
Gwarek II Ornontowice
KS 94 Rachowice
3:1
Ruch Kozłów
Naprzód Świbie
0:2
Tęcza Wielowieś
Walka Zabrze
2:0
Młodość Rudno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
6:5
Naprzód Świbie
Zaborze Zabrze
4:2
Walka Zabrze
Carbo Gliwice
1:1
Naprzód Żernica
Zamkowiec Toszek
3:2
Gwarek Zabrze
Ruch Kozłów
1:7
Concordia Knurów
Tęcza Wielowieś
1:1
Tempo Paniówki
Gwarek II Ornontowice
0:2
KS 94 Rachowice
Młodość Rudno
11:0
Zryw Radonia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
4:3
Gwarek II Ornontowice
Naprzód Żernica
4:1
Młodość Rudno
KS 94 Rachowice
4:0
Tęcza Wielowieś
Gwarek Zabrze
3:4
Ruch Kozłów
Tempo Paniówki
2:4
Sokół Łany Wielkie
Zryw Radonia
1:3
Zaborze Zabrze
Naprzód Świbie
3:1
Carbo Gliwice
Walka Zabrze
3:1
Zamkowiec Toszek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
1:1
KS 94 Rachowice
Zaborze Zabrze
1:2
Naprzód Żernica
Zamkowiec Toszek
6:0
Zryw Radonia
Ruch Kozłów
9:1
Walka Zabrze
Tęcza Wielowieś
1:3
Concordia Knurów
Gwarek II Ornontowice
2:2
Gwarek Zabrze
Młodość Rudno
2:2
Carbo Gliwice
Naprzód Świbie
2:1
Tempo Paniówki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
5:1
Tęcza Wielowieś
Concordia Knurów
1:0
Sokół Łany Wielkie
Tempo Paniówki
3:1
Carbo Gliwice
Młodość Rudno
2:4
Zaborze Zabrze
Zryw Radonia
1:9
Ruch Kozłów
KS 94 Rachowice
2:1
Naprzód Świbie
Walka Zabrze
1:4
Gwarek II Ornontowice
Naprzód Żernica
2:0
Zamkowiec Toszek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
0:5
Gwarek Zabrze
Zamkowiec Toszek
2:1
Młodość Rudno
Ruch Kozłów
3:2
Naprzód Żernica
Tęcza Wielowieś
3:1
Walka Zabrze
Tempo Paniówki
4:2
KS 94 Rachowice
Gwarek II Ornontowice
10:2
Zryw Radonia
Carbo Gliwice
2:0
Zaborze Zabrze
Naprzód Świbie
1:2
Concordia Knurów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
3:1
Naprzód Świbie
Concordia Knurów
1:0
Tempo Paniówki
Naprzód Żernica
5:2
Gwarek II Ornontowice
KS 94 Rachowice
5:0
Carbo Gliwice
Zaborze Zabrze
5:0
Zamkowiec Toszek
Młodość Rudno
3:1
Ruch Kozłów
Zryw Radonia
0:5
Tęcza Wielowieś
Walka Zabrze
1:6
Sokół Łany Wielkie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
13:0
Zryw Radonia
Ruch Kozłów
2:3
Zaborze Zabrze
Tęcza Wielowieś
6:0
Naprzód Żernica
KS 94 Rachowice
3:1
Concordia Knurów
Tempo Paniówki
2:4
Gwarek Zabrze
Gwarek II Ornontowice
0:3
Młodość Rudno
Carbo Gliwice
2:5
Zamkowiec Toszek
Naprzód Świbie
7:0
Walka Zabrze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
4:1
KS 94 Rachowice
Concordia Knurów
2:0
Carbo Gliwice
Zaborze Zabrze
2:3
Gwarek II Ornontowice
Naprzód Żernica
3:1
Sokół Łany Wielkie
Zamkowiec Toszek
2:0
Ruch Kozłów
Młodość Rudno
1:3
Tęcza Wielowieś
Zryw Radonia
0:7
Naprzód Świbie
Walka Zabrze
0:5
Tempo Paniówki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
2:1
Młodość Rudno
Concordia Knurów
2:0
Gwarek Zabrze
Gwarek II Ornontowice
4:1
Zamkowiec Toszek
Tęcza Wielowieś
3:0
Zaborze Zabrze
Carbo Gliwice
0:3
Ruch Kozłów
Tempo Paniówki
10:0
Zryw Radonia
Naprzód Świbie
0:0
Naprzód Żernica
KS 94 Rachowice
3:2
Walka Zabrze
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
4:2
Carbo Gliwice
Zaborze Zabrze
2:1
Sokół Łany Wielkie
Zamkowiec Toszek
0:1
Tęcza Wielowieś
Walka Zabrze
0:1
Concordia Knurów
Młodość Rudno
4:1
Naprzód Świbie
Naprzód Żernica
3:1
Tempo Paniówki
Ruch Kozłów
0:2
Gwarek II Ornontowice
Zryw Radonia
2:4
KS 94 Rachowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości