Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
4:0
Zaborze Zabrze
Naprzód Żernica
2:6
Ruch Kozłów
KS 94 Rachowice
2:2
Młodość Rudno
Olimpia Pławniowice
1:1
Zamkowiec Toszek
Sparta Zabrze
6:0
Walka Zabrze
Gwarek II Ornontowice
3:2
Carbo Gliwice
Tęcza Wielowieś
12:0
Zryw Radonia
Naprzód Świbie
2:3
Sokół Łany Wielkie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Radonia
1:9
Olimpia Pławniowice
Naprzód Żernica
4:2
Sparta Zabrze
Carbo Gliwice
0:1
Gwarek Zabrze
Zamkowiec Toszek
1:1
KS 94 Rachowice
Ruch Kozłów
4:4
Zaborze Zabrze
Młodość Rudno
1:2
Gwarek II Ornontowice
Sokół Łany Wielkie
1:1
Tęcza Wielowieś
Walka Zabrze
2:5
Naprzód Świbie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Żernica
5:2
Naprzód Świbie
Tęcza Wielowieś
3:2
Walka Zabrze
KS 94 Rachowice
14:0
Zryw Radonia
Gwarek II Ornontowice
1:1
Zamkowiec Toszek
Olimpia Pławniowice
2:0
Sokół Łany Wielkie
Sparta Zabrze
2:6
Ruch Kozłów
Zaborze Zabrze
4:0
Carbo Gliwice
Gwarek Zabrze
- : -
Młodość Rudno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
2:1
KS 94 Rachowice
Naprzód Żernica
1:3
Tęcza Wielowieś
Zamkowiec Toszek
3:1
Gwarek Zabrze
Sparta Zabrze
3:0
Naprzód Świbie
Carbo Gliwice
0:2
Ruch Kozłów
Młodość Rudno
4:2
Zaborze Zabrze
Zryw Radonia
0:11
Gwarek II Ornontowice
Walka Zabrze
2:5
Olimpia Pławniowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Żernica
2:3
Olimpia Pławniowice
Tęcza Wielowieś
1:1
Sparta Zabrze
Zaborze Zabrze
1:3
Zamkowiec Toszek
Gwarek II Ornontowice
3:6
Sokół Łany Wielkie
Gwarek Zabrze
8:0
Zryw Radonia
Carbo Gliwice
0:4
Młodość Rudno
KS 94 Rachowice
4:0
Walka Zabrze
Naprzód Świbie
2:5
Ruch Kozłów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
2:2
Gwarek Zabrze
Naprzód Żernica
2:1
KS 94 Rachowice
Ruch Kozłów
2:0
Młodość Rudno
Sparta Zabrze
3:2
Olimpia Pławniowice
Zryw Radonia
0:7
Zaborze Zabrze
Naprzód Świbie
2:1
Tęcza Wielowieś
Walka Zabrze
0:4
Gwarek II Ornontowice
Zamkowiec Toszek
- : -
Carbo Gliwice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Żernica
4:0
Gwarek II Ornontowice
Carbo Gliwice
6:1
Zryw Radonia
Tęcza Wielowieś
3:1
Ruch Kozłów
KS 94 Rachowice
1:1
Sparta Zabrze
Walka Zabrze
1:2
Gwarek Zabrze
Olimpia Pławniowice
3:2
Naprzód Świbie
Zaborze Zabrze
3:4
Sokół Łany Wielkie
Młodość Rudno
2:1
Zamkowiec Toszek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Wielowieś
3:0
Olimpia Pławniowice
Sokół Łany Wielkie
2:2
Carbo Gliwice
Naprzód Żernica
1:1
Gwarek Zabrze
Ruch Kozłów
2:1
Zamkowiec Toszek
Sparta Zabrze
8:0
Gwarek II Ornontowice
Zryw Radonia
0:4
Młodość Rudno
Naprzód Świbie
1:0
KS 94 Rachowice
Walka Zabrze
2:3
Zaborze Zabrze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
0:3
Sparta Zabrze
Naprzód Żernica
3:0
Zaborze Zabrze
Carbo Gliwice
3:3
Walka Zabrze
Zamkowiec Toszek
1:0
Zryw Radonia
Olimpia Pławniowice
3:5
Ruch Kozłów
Gwarek II Ornontowice
4:2
Naprzód Świbie
Młodość Rudno
4:2
Sokół Łany Wielkie
KS 94 Rachowice
2:5
Tęcza Wielowieś
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łany Wielkie
- : -
Zamkowiec Toszek
Naprzód Żernica
- : -
Carbo Gliwice
Ruch Kozłów
- : -
Zryw Radonia
Tęcza Wielowieś
- : -
Gwarek II Ornontowice
Olimpia Pławniowice
- : -
KS 94 Rachowice
Sparta Zabrze
- : -
Zaborze Zabrze
Naprzód Świbie
- : -
Gwarek Zabrze
Walka Zabrze
- : -
Młodość Rudno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
- : -
Tęcza Wielowieś
Naprzód Żernica
- : -
Młodość Rudno
Carbo Gliwice
- : -
Sparta Zabrze
Zamkowiec Toszek
- : -
Walka Zabrze
Zaborze Zabrze
- : -
Naprzód Świbie
Gwarek II Ornontowice
- : -
Olimpia Pławniowice
Zryw Radonia
- : -
Sokół Łany Wielkie
KS 94 Rachowice
- : -
Ruch Kozłów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Żernica
- : -
Zamkowiec Toszek
Ruch Kozłów
- : -
Sokół Łany Wielkie
KS 94 Rachowice
- : -
Gwarek II Ornontowice
Olimpia Pławniowice
- : -
Gwarek Zabrze
Sparta Zabrze
- : -
Młodość Rudno
Tęcza Wielowieś
- : -
Zaborze Zabrze
Naprzód Świbie
- : -
Carbo Gliwice
Walka Zabrze
- : -
Zryw Radonia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
- : -
KS 94 Rachowice
Sokół Łany Wielkie
- : -
Walka Zabrze
Naprzód Żernica
- : -
Zryw Radonia
Carbo Gliwice
- : -
Tęcza Wielowieś
Zamkowiec Toszek
- : -
Sparta Zabrze
Zaborze Zabrze
- : -
Olimpia Pławniowice
Gwarek II Ornontowice
- : -
Ruch Kozłów
Młodość Rudno
- : -
Naprzód Świbie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Żernica
- : -
Sokół Łany Wielkie
Ruch Kozłów
- : -
Walka Zabrze
Tęcza Wielowieś
- : -
Młodość Rudno
KS 94 Rachowice
- : -
Zaborze Zabrze
Olimpia Pławniowice
- : -
Carbo Gliwice
Sparta Zabrze
- : -
Zryw Radonia
Gwarek II Ornontowice
- : -
Gwarek Zabrze
Naprzód Świbie
- : -
Zamkowiec Toszek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
- : -
Gwarek II Ornontowice
Sokół Łany Wielkie
- : -
Sparta Zabrze
Naprzód Żernica
- : -
Walka Zabrze
Carbo Gliwice
- : -
KS 94 Rachowice
Zamkowiec Toszek
- : -
Tęcza Wielowieś
Gwarek Zabrze
- : -
Ruch Kozłów
Młodość Rudno
- : -
Olimpia Pławniowice
Zryw Radonia
- : -
Naprzód Świbie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości