Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
1:1
Zamkowiec Toszek
Młodość Rudno
6:1
Ruch II Kozłów
Sokół Łany Wielkie
0:1
Społem Zabrze
Jedność Przyszowice
3:4
Carbo Gliwice
Drama Kamieniec
3:3
Zryw Radonia
Naprzód Żernica
0:1
Przyszłość II Ciochowice
MKS Zabrze-Kończyce
3:0
Orły Bojszów
KS MOSiR Stal Zabrze
5:0
Orzeł Stanica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
0:0
Młodość Rudno
Zryw Radonia
2:2
Sokół Łany Wielkie
Orły Bojszów
5:1
Naprzód Żernica
Orzeł Stanica
1:1
Przyszłość II Ciochowice
Carbo Gliwice
3:2
Drama Kamieniec
Zamkowiec Toszek
1:0
MKS Zabrze-Kończyce
KS MOSiR Stal Zabrze
1:2
Jedność Przyszowice
Ruch II Kozłów
0:3
Zaborze Zabrze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
5:1
Społem Zabrze
Młodość Rudno
1:2
Zryw Radonia
Sokół Łany Wielkie
0:1
Carbo Gliwice
Drama Kamieniec
3:2
KS MOSiR Stal Zabrze
Przyszłość II Ciochowice
2:1
Orły Bojszów
Naprzód Żernica
3:0
Zamkowiec Toszek
Orzeł Stanica
4:3
Jedność Przyszowice
MKS Zabrze-Kończyce
5:2
Ruch II Kozłów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
0:2
MKS Zabrze-Kończyce
Zryw Radonia
2:2
Zaborze Zabrze
Jedność Przyszowice
8:3
Drama Kamieniec
Naprzód Żernica
0:1
Ruch II Kozłów
Orzeł Stanica
4:1
Orły Bojszów
Carbo Gliwice
2:3
Młodość Rudno
Zamkowiec Toszek
2:1
Przyszłość II Ciochowice
KS MOSiR Stal Zabrze
1:4
Sokół Łany Wielkie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
2:5
Carbo Gliwice
Młodość Rudno
1:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Sokół Łany Wielkie
2:4
Jedność Przyszowice
Orły Bojszów
2:0
Zamkowiec Toszek
Drama Kamieniec
4:3
Orzeł Stanica
Przyszłość II Ciochowice
0:0
Ruch II Kozłów
Naprzód Żernica
1:4
Społem Zabrze
MKS Zabrze-Kończyce
4:1
Zryw Radonia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
1:1
Przyszłość II Ciochowice
Młodość Rudno
0:1
Jedność Przyszowice
Zryw Radonia
1:1
Naprzód Żernica
Drama Kamieniec
4:3
Sokół Łany Wielkie
Orzeł Stanica
0:2
Zamkowiec Toszek
Carbo Gliwice
2:2
MKS Zabrze-Kończyce
KS MOSiR Stal Zabrze
0:4
Zaborze Zabrze
Ruch II Kozłów
2:3
Orły Bojszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
3:0
Drama Kamieniec
Sokół Łany Wielkie
3:1
Orzeł Stanica
Jedność Przyszowice
1:6
Zaborze Zabrze
Orły Bojszów
5:2
Społem Zabrze
Przyszłość II Ciochowice
0:4
Zryw Radonia
Naprzód Żernica
0:2
Carbo Gliwice
MKS Zabrze-Kończyce
3:2
KS MOSiR Stal Zabrze
Zamkowiec Toszek
4:0
Ruch II Kozłów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
1:5
Zamkowiec Toszek
Sokół Łany Wielkie
5:0
Młodość Rudno
Zryw Radonia
3:1
Orły Bojszów
Drama Kamieniec
2:5
Zaborze Zabrze
Orzeł Stanica
1:2
Ruch II Kozłów
MKS Zabrze-Kończyce
3:1
Jedność Przyszowice
Carbo Gliwice
3:1
Przyszłość II Ciochowice
KS MOSiR Stal Zabrze
2:1
Naprzód Żernica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
1:1
Sokół Łany Wielkie
Młodość Rudno
5:0
Orzeł Stanica
Jedność Przyszowice
3:0
Naprzód Żernica
Orły Bojszów
1:2
Carbo Gliwice
Przyszłość II Ciochowice
2:1
KS MOSiR Stal Zabrze
MKS Zabrze-Kończyce
4:1
Drama Kamieniec
Zamkowiec Toszek
4:3
Zryw Radonia
Ruch II Kozłów
2:2
Społem Zabrze
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość Rudno
2:3
Zaborze Zabrze
Sokół Łany Wielkie
1:2
MKS Zabrze-Kończyce
Zryw Radonia
5:2
Ruch II Kozłów
Jedność Przyszowice
5:0
Przyszłość II Ciochowice
Drama Kamieniec
1:2
Naprzód Żernica
Orzeł Stanica
0:2
Społem Zabrze
Carbo Gliwice
3:4
Zamkowiec Toszek
KS MOSiR Stal Zabrze
4:0
Orły Bojszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
0:5
Zryw Radonia
Zaborze Zabrze
4:1
Orzeł Stanica
Orły Bojszów
0:1
Jedność Przyszowice
Przyszłość II Ciochowice
1:0
Drama Kamieniec
Naprzód Żernica
1:2
Sokół Łany Wielkie
MKS Zabrze-Kończyce
3:0
Młodość Rudno
Zamkowiec Toszek
8:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Ruch II Kozłów
1:3
Carbo Gliwice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
0:2
MKS Zabrze-Kończyce
Młodość Rudno
6:1
Naprzód Żernica
Sokół Łany Wielkie
2:0
Przyszłość II Ciochowice
Drama Kamieniec
0:4
Orły Bojszów
Orzeł Stanica
1:3
Zryw Radonia
Carbo Gliwice
3:0
Społem Zabrze
Zamkowiec Toszek
1:0
Jedność Przyszowice
KS MOSiR Stal Zabrze
1:1
Ruch II Kozłów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
2:1
KS MOSiR Stal Zabrze
Zryw Radonia
3:1
Carbo Gliwice
Jedność Przyszowice
2:4
Ruch II Kozłów
Orły Bojszów
1:1
Sokół Łany Wielkie
Przyszłość II Ciochowice
1:2
Młodość Rudno
Naprzód Żernica
0:3
Zaborze Zabrze
MKS Zabrze-Kończyce
6:0
Orzeł Stanica
Zamkowiec Toszek
3:3
Drama Kamieniec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
2:1
Jedność Przyszowice
Zaborze Zabrze
3:0
Przyszłość II Ciochowice
Młodość Rudno
1:1
Orły Bojszów
Sokół Łany Wielkie
1:1
Zamkowiec Toszek
Drama Kamieniec
0:3
Ruch II Kozłów
Orzeł Stanica
1:2
Carbo Gliwice
MKS Zabrze-Kończyce
6:0
Naprzód Żernica
KS MOSiR Stal Zabrze
3:2
Zryw Radonia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
0:1
Drama Kamieniec
Jedność Przyszowice
2:1
Zryw Radonia
Orły Bojszów
1:0
Zaborze Zabrze
Przyszłość II Ciochowice
1:3
MKS Zabrze-Kończyce
Naprzód Żernica
5:3
Orzeł Stanica
Carbo Gliwice
4:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Zamkowiec Toszek
2:3
Młodość Rudno
Ruch II Kozłów
1:2
Sokół Łany Wielkie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Społem Zabrze
1:8
Sokół Łany Wielkie
Zryw Radonia
0:1
Drama Kamieniec
Orły Bojszów
2:2
MKS Zabrze-Kończyce
Przyszłość II Ciochowice
0:2
Naprzód Żernica
Orzeł Stanica
2:3
KS MOSiR Stal Zabrze
Carbo Gliwice
2:1
Jedność Przyszowice
Zamkowiec Toszek
4:1
Zaborze Zabrze
Ruch II Kozłów
1:2
Młodość Rudno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
3:0
Ruch II Kozłów
Sokół Łany Wielkie
4:6
Zryw Radonia
Jedność Przyszowice
5:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Drama Kamieniec
6:1
Carbo Gliwice
Przyszłość II Ciochowice
1:3
Orzeł Stanica
Naprzód Żernica
3:0
Orły Bojszów
MKS Zabrze-Kończyce
1:4
Zamkowiec Toszek
Młodość Rudno
3:4
Społem Zabrze
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Radonia
0:1
Młodość Rudno
Jedność Przyszowice
3:2
Orzeł Stanica
Orły Bojszów
2:1
Przyszłość II Ciochowice
Carbo Gliwice
4:0
Sokół Łany Wielkie
Zamkowiec Toszek
2:1
Naprzód Żernica
KS MOSiR Stal Zabrze
0:1
Drama Kamieniec
Ruch II Kozłów
1:4
MKS Zabrze-Kończyce
Społem Zabrze
2:2
Zaborze Zabrze
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborze Zabrze
2:2
Zryw Radonia
Młodość Rudno
2:2
Carbo Gliwice
Sokół Łany Wielkie
4:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Orły Bojszów
3:1
Orzeł Stanica
Drama Kamieniec
0:1
Jedność Przyszowice
Przyszłość II Ciochowice
1:3
Zamkowiec Toszek
Ruch II Kozłów
0:2
Naprzód Żernica
MKS Zabrze-Kończyce
2:3
Społem Zabrze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości