Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Romi Jastrzębie zdrój
17:22
UKS PR Ruch Chorzów
KS Zgoda Ruda Śląska
36:8
MOSM I Tychy
MUKS Skałka Świętochłowice
25:16
SPR Pogoń Zabrze
MTS Żory
12:8
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Skałka Świętochłowice
19:15
MTS Żory
KS Sośnica Gliwice
5:32
KS Zgoda Ruda Śląska
MOSM I Tychy
24:21
UKS Romi Jastrzębie zdrój
SPR Pogoń Zabrze
17:19
UKS PR Ruch Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MTS Żory
25:13
SPR Pogoń Zabrze
UKS Romi Jastrzębie zdrój
18:18
KS Sośnica Gliwice
UKS PR Ruch Chorzów
25:13
MOSM I Tychy
KS Zgoda Ruda Śląska
31:13
MUKS Skałka Świętochłowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
7:15
UKS PR Ruch Chorzów
MUKS Skałka Świętochłowice
20:22
UKS Romi Jastrzębie zdrój
KS Zgoda Ruda Śląska
31:13
MTS Żory
SPR Pogoń Zabrze
13:20
MOSM I Tychy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Romi Jastrzębie zdrój
15:14
MTS Żory
UKS PR Ruch Chorzów
27:33
MUKS Skałka Świętochłowice
KS Zgoda Ruda Śląska
34:13
SPR Pogoń Zabrze
MOSM I Tychy
18:19
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SPR Pogoń Zabrze
15:14
KS Sośnica Gliwice
MUKS Skałka Świętochłowice
33:27
MOSM I Tychy
MTS Żory
9:21
UKS PR Ruch Chorzów
KS Zgoda Ruda Śląska
32:19
UKS Romi Jastrzębie zdrój
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Romi Jastrzębie zdrój
32:14
SPR Pogoń Zabrze
UKS PR Ruch Chorzów
22:22
KS Zgoda Ruda Śląska
KS Sośnica Gliwice
12:25
MUKS Skałka Świętochłowice
MOSM I Tychy
19:13
MTS Żory
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SPR Pogoń Zabrze
17:19
MUKS Skałka Świętochłowice
UKS PR Ruch Chorzów
32:21
UKS Romi Jastrzębie zdrój
MOSM I Tychy
16:37
KS Zgoda Ruda Śląska
KS Sośnica Gliwice
16:14
MTS Żory
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MTS Żory
17:27
MUKS Skałka Świętochłowice
UKS Romi Jastrzębie zdrój
16:25
MOSM I Tychy
UKS PR Ruch Chorzów
33:24
SPR Pogoń Zabrze
KS Zgoda Ruda Śląska
31:16
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Skałka Świętochłowice
26:30
KS Zgoda Ruda Śląska
SPR Pogoń Zabrze
24:18
MTS Żory
MOSM I Tychy
24:18
UKS PR Ruch Chorzów
KS Sośnica Gliwice
25:19
UKS Romi Jastrzębie zdrój
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Romi Jastrzębie zdrój
28:32
MUKS Skałka Świętochłowice
UKS PR Ruch Chorzów
24:19
KS Sośnica Gliwice
MOSM I Tychy
25:22
SPR Pogoń Zabrze
MTS Żory
13:23
KS Zgoda Ruda Śląska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SPR Pogoń Zabrze
21:38
KS Zgoda Ruda Śląska
MUKS Skałka Świętochłowice
21:28
UKS PR Ruch Chorzów
MTS Żory
15:22
UKS Romi Jastrzębie zdrój
KS Sośnica Gliwice
24:26
MOSM I Tychy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Romi Jastrzębie zdrój
14:20
KS Zgoda Ruda Śląska
UKS PR Ruch Chorzów
25:9
MTS Żory
KS Sośnica Gliwice
17:18
SPR Pogoń Zabrze
MOSM I Tychy
19:30
MUKS Skałka Świętochłowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SPR Pogoń Zabrze
25:16
UKS Romi Jastrzębie zdrój
MUKS Skałka Świętochłowice
34:25
KS Sośnica Gliwice
MTS Żory
22:14
MOSM I Tychy
KS Zgoda Ruda Śląska
23:21
UKS PR Ruch Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości