Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
1:2
Polonia Łaziska Rybnickie
Urania Ruda Śląska
4:0
Gwarek Zabrze
Orzeł Mokre
6:1
Górnik Pszów
Polonia Marklowice
0:0
Naprzód Czyżowice
Naprzód Zawada
3:4
KS 27 Gołkowice
Jastrząb Bielszowice
0:0
Tempo Paniówki
Wawel Wirek
1:2
Rymer Rybnik
Naprzód 32 Syrynia
2:3
Gwiazda Skrzyszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rymer Rybnik
8:1
Gwarek Zabrze
Tempo Paniówki
2:2
Naprzód 32 Syrynia
Górnik Pszów
2:2
Naprzód Zawada
Naprzód Czyżowice
8:0
Jastrząb Bielszowice
KS 27 Gołkowice
0:2
Przyszłość Rogów
Polonia Łaziska Rybnickie
1:2
Polonia Marklowice
Wawel Wirek
1:4
Orzeł Mokre
Gwiazda Skrzyszów
2:2
Urania Ruda Śląska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
4:0
Górnik Pszów
Urania Ruda Śląska
1:2
Tempo Paniówki
Orzeł Mokre
1:0
Rymer Rybnik
Polonia Marklowice
0:1
KS 27 Gołkowice
Naprzód 32 Syrynia
0:3
Naprzód Czyżowice
Naprzód Zawada
1:1
Wawel Wirek
Jastrząb Bielszowice
0:1
Polonia Łaziska Rybnickie
Gwarek Zabrze
0:2
Gwiazda Skrzyszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mokre
3:3
Naprzód Zawada
Tempo Paniówki
3:1
Gwarek Zabrze
Górnik Pszów
0:3
Polonia Marklowice
Naprzód Czyżowice
3:2
Urania Ruda Śląska
KS 27 Gołkowice
3:2
Jastrząb Bielszowice
Polonia Łaziska Rybnickie
3:0
Naprzód 32 Syrynia
Wawel Wirek
1:0
Przyszłość Rogów
Rymer Rybnik
4:1
Gwiazda Skrzyszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
3:4
Orzeł Mokre
Urania Ruda Śląska
0:2
Polonia Łaziska Rybnickie
Gwarek Zabrze
1:3
Naprzód Czyżowice
Polonia Marklowice
1:0
Wawel Wirek
Naprzód 32 Syrynia
3:1
KS 27 Gołkowice
Naprzód Zawada
2:1
Rymer Rybnik
Jastrząb Bielszowice
1:5
Górnik Pszów
Gwiazda Skrzyszów
0:3
Tempo Paniówki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rymer Rybnik
0:3
Tempo Paniówki
Orzeł Mokre
1:2
Polonia Marklowice
Górnik Pszów
5:1
Naprzód 32 Syrynia
Naprzód Zawada
0:2
Przyszłość Rogów
Polonia Łaziska Rybnickie
1:0
Gwarek Zabrze
Wawel Wirek
6:0
Jastrząb Bielszowice
Naprzód Czyżowice
1:2
Gwiazda Skrzyszów
KS 27 Gołkowice
2:2
Urania Ruda Śląska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
1:0
Rymer Rybnik
Urania Ruda Śląska
2:0
Górnik Pszów
Gwarek Zabrze
3:7
KS 27 Gołkowice
Tempo Paniówki
0:0
Naprzód Czyżowice
Polonia Marklowice
1:1
Naprzód Zawada
Naprzód 32 Syrynia
4:2
Wawel Wirek
Jastrząb Bielszowice
0:7
Orzeł Mokre
Gwiazda Skrzyszów
3:1
Polonia Łaziska Rybnickie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
2:2
Polonia Marklowice
Rymer Rybnik
1:2
Naprzód Czyżowice
Orzeł Mokre
4:1
Naprzód 32 Syrynia
Górnik Pszów
2:0
Gwarek Zabrze
Naprzód Zawada
6:1
Jastrząb Bielszowice
Polonia Łaziska Rybnickie
1:1
Tempo Paniówki
Wawel Wirek
1:1
Urania Ruda Śląska
KS 27 Gołkowice
2:4
Gwiazda Skrzyszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
3:1
Orzeł Mokre
Gwarek Zabrze
2:0
Wawel Wirek
Tempo Paniówki
2:3
KS 27 Gołkowice
Naprzód Czyżowice
1:1
Polonia Łaziska Rybnickie
Polonia Marklowice
1:3
Rymer Rybnik
Naprzód 32 Syrynia
4:1
Naprzód Zawada
Jastrząb Bielszowice
0:4
Przyszłość Rogów
Gwiazda Skrzyszów
4:2
Górnik Pszów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
3:1
Naprzód 32 Syrynia
Rymer Rybnik
4:0
Polonia Łaziska Rybnickie
Orzeł Mokre
2:0
Gwarek Zabrze
Górnik Pszów
1:0
Tempo Paniówki
Polonia Marklowice
4:0
Jastrząb Bielszowice
Naprzód Zawada
3:2
Urania Ruda Śląska
KS 27 Gołkowice
1:2
Naprzód Czyżowice
Wawel Wirek
1:2
Gwiazda Skrzyszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:2
Przyszłość Rogów
Gwarek Zabrze
3:1
Naprzód Zawada
Tempo Paniówki
0:1
Wawel Wirek
Naprzód Czyżowice
4:1
Górnik Pszów
Naprzód 32 Syrynia
2:3
Polonia Marklowice
Jastrząb Bielszowice
2:2
Rymer Rybnik
Polonia Łaziska Rybnickie
1:4
KS 27 Gołkowice
Gwiazda Skrzyszów
3:4
Orzeł Mokre
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
2:1
Gwarek Zabrze
Rymer Rybnik
6:1
KS 27 Gołkowice
Orzeł Mokre
0:0
Tempo Paniówki
Górnik Pszów
2:2
Polonia Łaziska Rybnickie
Polonia Marklowice
1:2
Urania Ruda Śląska
Jastrząb Bielszowice
0:5
Naprzód 32 Syrynia
Wawel Wirek
2:1
Naprzód Czyżowice
Naprzód Zawada
1:3
Gwiazda Skrzyszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
2:1
Jastrząb Bielszowice
Gwarek Zabrze
0:3
Polonia Marklowice
Tempo Paniówki
2:0
Naprzód Zawada
Naprzód Czyżowice
3:5
Orzeł Mokre
Naprzód 32 Syrynia
3:1
Rymer Rybnik
KS 27 Gołkowice
2:2
Górnik Pszów
Polonia Łaziska Rybnickie
1:2
Wawel Wirek
Gwiazda Skrzyszów
1:0
Przyszłość Rogów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
1:0
Tempo Paniówki
Rymer Rybnik
2:0
Górnik Pszów
Orzeł Mokre
2:1
Polonia Łaziska Rybnickie
Naprzód 32 Syrynia
1:0
Urania Ruda Śląska
Naprzód Zawada
1:2
Naprzód Czyżowice
Jastrząb Bielszowice
2:2
Gwarek Zabrze
Wawel Wirek
1:1
KS 27 Gołkowice
Polonia Marklowice
2:2
Gwiazda Skrzyszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:3
Rymer Rybnik
Gwarek Zabrze
2:2
Naprzód 32 Syrynia
Tempo Paniówki
0:3
Polonia Marklowice
Górnik Pszów
1:2
Wawel Wirek
Naprzód Czyżowice
0:1
Przyszłość Rogów
KS 27 Gołkowice
0:1
Orzeł Mokre
Polonia Łaziska Rybnickie
3:1
Naprzód Zawada
Gwiazda Skrzyszów
8:0
Jastrząb Bielszowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Rymer Rybnik
3:2
Wawel Wirek
Tempo Paniówki
0:0
Jastrząb Bielszowice
Górnik Pszów
1:1
Orzeł Mokre
Naprzód Czyżowice
2:2
Polonia Marklowice
Gwiazda Skrzyszów
2:1
Naprzód 32 Syrynia
KS 27 Gołkowice
2:1
Naprzód Zawada
Polonia Łaziska Rybnickie
2:0
Przyszłość Rogów
Gwarek Zabrze
0:0
Urania Ruda Śląska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
1:0
Gwiazda Skrzyszów
Gwarek Zabrze
0:0
Rymer Rybnik
Przyszłość Rogów
3:1
KS 27 Gołkowice
Orzeł Mokre
0:0
Wawel Wirek
Polonia Marklowice
2:5
Polonia Łaziska Rybnickie
Naprzód 32 Syrynia
1:1
Tempo Paniówki
Naprzód Zawada
1:0
Górnik Pszów
Jastrząb Bielszowice
1:1
Naprzód Czyżowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Rymer Rybnik
3:1
Orzeł Mokre
Tempo Paniówki
3:2
Urania Ruda Śląska
Górnik Pszów
0:3
Przyszłość Rogów
Naprzód Czyżowice
5:0
Naprzód 32 Syrynia
Gwiazda Skrzyszów
3:0
Gwarek Zabrze
KS 27 Gołkowice
4:4
Polonia Marklowice
Polonia Łaziska Rybnickie
1:1
Jastrząb Bielszowice
Wawel Wirek
1:1
Naprzód Zawada
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
0:0
Wawel Wirek
Urania Ruda Śląska
0:3
Naprzód Czyżowice
Gwarek Zabrze
0:4
Tempo Paniówki
Gwiazda Skrzyszów
3:5
Rymer Rybnik
Polonia Marklowice
4:0
Górnik Pszów
Naprzód 32 Syrynia
3:1
Polonia Łaziska Rybnickie
Naprzód Zawada
2:1
Orzeł Mokre
Jastrząb Bielszowice
0:1
KS 27 Gołkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Rymer Rybnik
1:2
Naprzód Zawada
Orzeł Mokre
1:5
Przyszłość Rogów
Tempo Paniówki
1:1
Gwiazda Skrzyszów
Górnik Pszów
1:2
Jastrząb Bielszowice
Naprzód Czyżowice
1:0
Gwarek Zabrze
KS 27 Gołkowice
0:1
Naprzód 32 Syrynia
Polonia Łaziska Rybnickie
1:2
Urania Ruda Śląska
Wawel Wirek
1:2
Polonia Marklowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
3:0
Polonia Łaziska Rybnickie
Przyszłość Rogów
2:1
Naprzód Zawada
Urania Ruda Śląska
9:0
KS 27 Gołkowice
Tempo Paniówki
1:1
Rymer Rybnik
Gwiazda Skrzyszów
2:3
Naprzód Czyżowice
Polonia Marklowice
1:2
Orzeł Mokre
Naprzód 32 Syrynia
1:0
Górnik Pszów
Jastrząb Bielszowice
2:0
Wawel Wirek
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Rymer Rybnik
0:1
Przyszłość Rogów
Orzeł Mokre
1:0
Jastrząb Bielszowice
Górnik Pszów
1:6
Urania Ruda Śląska
Naprzód Czyżowice
2:2
Tempo Paniówki
Naprzód Zawada
0:0
Polonia Marklowice
KS 27 Gołkowice
2:1
Gwarek Zabrze
Wawel Wirek
0:0
Naprzód 32 Syrynia
Polonia Łaziska Rybnickie
2:0
Gwiazda Skrzyszów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Zabrze
2:2
Górnik Pszów
Urania Ruda Śląska
3:0
Wawel Wirek
Tempo Paniówki
0:1
Polonia Łaziska Rybnickie
Naprzód Czyżowice
2:3
Rymer Rybnik
Gwiazda Skrzyszów
1:1
KS 27 Gołkowice
Polonia Marklowice
0:2
Przyszłość Rogów
Naprzód 32 Syrynia
0:4
Orzeł Mokre
Jastrząb Bielszowice
0:1
Naprzód Zawada
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
0:0
Jastrząb Bielszowice
Rymer Rybnik
0:1
Polonia Marklowice
Orzeł Mokre
2:4
Urania Ruda Śląska
Górnik Pszów
3:3
Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Zawada
0:0
Naprzód 32 Syrynia
KS 27 Gołkowice
3:1
Tempo Paniówki
Polonia Łaziska Rybnickie
0:0
Naprzód Czyżowice
Wawel Wirek
1:0
Gwarek Zabrze
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Jastrząb Bielszowice
2:1
Polonia Marklowice
Naprzód 32 Syrynia
1:1
Przyszłość Rogów
Urania Ruda Śląska
1:1
Naprzód Zawada
Gwarek Zabrze
0:1
Orzeł Mokre
Gwiazda Skrzyszów
0:1
Wawel Wirek
Tempo Paniówki
4:0
Górnik Pszów
Naprzód Czyżowice
2:1
KS 27 Gołkowice
Polonia Łaziska Rybnickie
1:0
Rymer Rybnik
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
0:0
Urania Ruda Śląska
Rymer Rybnik
6:0
Jastrząb Bielszowice
Orzeł Mokre
5:1
Gwiazda Skrzyszów
Górnik Pszów
0:4
Naprzód Czyżowice
Polonia Marklowice
3:2
Naprzód 32 Syrynia
KS 27 Gołkowice
0:3
Polonia Łaziska Rybnickie
Wawel Wirek
1:1
Tempo Paniówki
Naprzód Zawada
2:0
Gwarek Zabrze
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
3:1
Polonia Marklowice
Gwarek Zabrze
0:1
Przyszłość Rogów
Tempo Paniówki
0:4
Orzeł Mokre
Naprzód Czyżowice
1:2
Wawel Wirek
Gwiazda Skrzyszów
0:3
Naprzód Zawada
Naprzód 32 Syrynia
2:1
Jastrząb Bielszowice
Polonia Łaziska Rybnickie
2:0
Górnik Pszów
KS 27 Gołkowice
2:4
Rymer Rybnik
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
2:1
Gwiazda Skrzyszów
Polonia Marklowice
3:1
Gwarek Zabrze
Jastrząb Bielszowice
0:2
Urania Ruda Śląska
Rymer Rybnik
1:2
Naprzód 32 Syrynia
Orzeł Mokre
7:1
Naprzód Czyżowice
Górnik Pszów
3:2
KS 27 Gołkowice
Naprzód Zawada
1:0
Tempo Paniówki
Wawel Wirek
1:1
Polonia Łaziska Rybnickie
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
0:2
Naprzód 32 Syrynia
Gwarek Zabrze
6:0
Jastrząb Bielszowice
Tempo Paniówki
0:2
Przyszłość Rogów
Górnik Pszów
0:2
Rymer Rybnik
Naprzód Czyżowice
2:1
Naprzód Zawada
KS 27 Gołkowice
3:1
Wawel Wirek
Polonia Łaziska Rybnickie
0:9
Orzeł Mokre
Gwiazda Skrzyszów
1:0
Polonia Marklowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Rogów
1:1
Naprzód Czyżowice
Rymer Rybnik
2:4
Urania Ruda Śląska
Orzeł Mokre
5:2
KS 27 Gołkowice
Polonia Marklowice
5:6
Tempo Paniówki
Naprzód 32 Syrynia
3:1
Gwarek Zabrze
Naprzód Zawada
4:2
Polonia Łaziska Rybnickie
Jastrząb Bielszowice
2:1
Gwiazda Skrzyszów
Wawel Wirek
1:0
Górnik Pszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości